UYARIYORUZ!

Buca ek iş ilanları

Türkiye’nin 3. büyük kenti olan İzmir’e bağlı bir büyükşehir ilçesi Buca’da ek iş ihtiyacı olanlar hangi işleri yapmalıdır? Nüfusu yaklaşık 500 bin civarında olan İzmir’in en büyük ilçesi konumundaki pozisyonlar açısından sizlere spesifik olmayan olanaklar sunmaktadır. Çünkü yoğun bir şehir içi hayatım yaşandığı bu yerleşim birimi özellikle ev hanımlarına büyük meblağlar kazanma ekolleri sunmaktadır.

Buca’da sistemin parçası olan girişimciler ailesinin masraflarını azaltmak isteyen insanlara önemli katkılar sağlamaktadır. Şimdi sizlere bu önemli yerleşim yerinde kimler nereden iş bulur, dilimiz döndükçe anlatmaya çalışalım. Sizler de bu sayede ihtiyacınız olan tutara kavuşursunuz.

Buca ek iş  açısından önemli sekmeler sunarken bu akımlarınasıl yakalamak gerektiğini bilmek de en önemli konuların başında gelir. İlçede  nüfusun önemli bir kısmı çalıştığı için diğer çalışmayan insanlar nazarında büyük lutufanlamına gelmektedir. Yani şunu izah etmeye çalışıyoruz. Özellikle çalışan çalışan bayanlar evdeki kendi işlerini yetiştiremedi için diğer çalışmayan ev hanımlarının desteğine ihtiyaç duymaktadır. Bu da şu anlama geliyor. Eve katkı sağlayacak başka ev hanımlarının desteği isteniyor.

Buca evde ek iş

Buca’da ek iş araştıran diğer hanımlar çalışan arkadaşlarına destek olmak amacıyla onlara kurabiye, pasta, sarma, dolma, turşu, reçel, börek çörek yaparak önemli miktarda meblalar kazanabilirler. Evet, bu küçük birikimler küçümsenmemelidir. Eğer oturduğunuz yerden sebeplenme niyetiniz varsa bu işleri sevip ek gelir elde etme düşünceniz varsa komşularınız arkadaşlarınız size size özel siparişler verir. Siz de hünerli elleriniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Ayrıca emekliler ya da müthiş ek iş reçeteleri arayan Bucalılar için alternatif aktivite opsiyonları da bulunmaktadır.

Buca’da eve ek iş veren firmalar sizlerin beklentisi doğrultusunda önemli para kazanma imkanı da vermektedir. Hem zihinsel, hem fiziksel anlamda yapılacak farklı ek iş imkanları da bulunmaktadır. Örneğin emekli büyüklerimiz evde çalışarak paketleme işleri ve küçük montaj işleri yapabilir.

Örneğin baharat, kına, tesbih dizme, abiye süsleme, nedime bilekliği yapma, mevlüt şekeri paketleme gibi önemli nasiplenme aksiyonları yakalanabilir. Eğer paraya ihtiyacınız varsa bu işlerden almak istiyorsanız yapmanız gereken nedir, basitçe hatırlatalım…

Buca pazarında yük kaldırmak isteyenler bu yazı altındaki iletişim formu aracılığı ile iş alabilirler. Yani Buca’da iş veren yerler sizlere bunları sunmak için mail adresinizin bulunduğu iş başvurularını değerlendirir. İhtiyaçları olması halinde sizlere  birliktrlik teklifleri gönderirler.  Siz de ayda minimum 750 – 1500 lira arasında uçlanırsınız. Hemen alttaki iletişim formunu doldurmaya başlayın,  sizlere hakkınız gönderilsin.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. İzmir Buca’da oturuyorum. Evde yapılabilecek paketleme, tesbih, boncuk dizimi vb. işleri yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Ne iş olursa yaparız çok ihtiyacımız var izmir buca dan rica ediyorum es geçmeyin boşa yorum yaptırmayın ihtiyaç olmazsa neden buraya yorum yapalım boş boş evde oturuyoruz lütfen dönün elimiz hızlıdır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?