UYARIYORUZ!

Nilüfer ek iş

Nüfus yoğunluğu açısından diğer illeri geçerek 3. büyük ilimizden sonra 4. sıraya yerleşen Bursa Nilüfer ek iş ilanları ihtiyaç sahiplerine büyük olanaklar gönderiyor. Sanayisi, tarımı, ticareti hızlı bir şekilde gelişen bu ilde farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu şehirde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları olması durumunda yardımseverler sayesinde iş, aş imkanı bulabilirler.

Her ilde olduğu gibi özellikle büyükşehirlerde ikamet eden, hayatını sürdüren insanların oldukça büyük sorunları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ekonomik problemlerdir. Çünkü şehirdeki hayatta her şey parayla dönmektedir. Yeme içme, temel ihtiyaçlar bir yana, ulaşım hatta ve hatta tuvalet bile para iledir. Bu sebeple mutlaka yeteri kadar gelir sahibi olmak gerekir.

Bursa’da eve ek iş veren insanlar bu olumsuz tablo karşısında çalışmak isteyenlere evde ek iş imkanı sunmaktadır. Bursa Nilüfer çalılıp yürek ortaya koyanlar sayesinde sizler de kendinize uygun olan işlere başvuru yapabilirsiniz. Evde yapılabilecek bin iş çeşitleri oldukça fazladır. Örneğin; Evde bebek şekeri, telefon kılıfı,  tütsü paketleme, püskül bağlama, gelinlik süsleme, abiye kıyafet süsleme ilk aklımıza gelen örneklerdir.

Nilüfer ek iş

Önemli olan sizlerin hangi ek işler sayesinde para kazanabileceğini araştırıp düşünmesidir. Çünkü her insanın yapabileceği iş farklıdır. Üstelik Bursa’da eve ek iş veren firmalarca Nilüfer’de uygun ortamlar olduğu gibi aynı zamanda diğer ilçelerde Yıldırım, Osmangazi, hatta ve hatta İnegöl sanayicileri bile size iş gönderebilir.

Çalışmak istiyorsanız nasıl iş alacaksınız, ne kadar gelir elde edeceksiniz, sizlere kısaca izah edelim. Öncelikle çalışmak için bir ekip oluşturabilirsiniz. Yani evde birkaç kişi birlikte hareket edip hızlı seri üretimden daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Komşularınız arkadaşlarınız bir araya gelip değer artırabilirsiniz. Böylece ödemekte zorlandığınız faturalarınıza dur demiş olursunuz.

“Tamam, Nilüferde eve ek iş veren firmaların bize iş vermesi için ne yapmalıyız? Nasıl iş almalıyız*” diye düşünmeye başladıysanız cevabı alttaki iletişim formunda gizlidir. Oraya işe ihtiyacınız olduğunu belirtin. Mail adresinizi yazın. Nilüfer ek iş imkanları sizin mail adresinize postalansın. Beğendiklerinizi yaparsınız ayda kişi başı yaklaşık 800 liradan çok gelir elde edersiniz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Bursa nilüfer de ikamet ediyorum evlerde yapılacak iş arıyoruz 7 kişilik grubuz dönüş yapın ciddi çok ihtiyacımız var

  2. Acil ve uzun vadeli evde yapabilecegim ise ihtiyacım var. paketleme davetiye katlama montaj kurdele boncuk dizme vb

  3. Merhaba ben bursa göruklede oturuyorum evde yapmak için kendime ek iş arıyorum çok ihtiyacım var her türlü iş olabilir paketleme falan dönüş yaparsanz çok memnun olurum iyi çalışmalar

  4. İşe ihtiyacım var,süsleme paketleme,ne olursa yapabilirim Bursa Nilüfer de oturuyorum,mantı ,içli köfte,sarma ,börek türü yemekler de yapabilirim

  5. Evde paketleme mandal ve birçok işi yapabiliriz çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  6. Bursa Osmangazi Güneştepe mah de dükkan var ekip var yeni işler arıyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

  7. Bursa Nilüfer de yaşıyorum evde dikim boncuk veya paketleme işi arıyorum acil

  8. Nilüfer görukle de ikamet ediyorum güvenlik olarak çalışıyorum ancak maasim odemelerime yetmiyor ek iş e ihtiyacim var lütfen. Hemde acil olarak. Elimden gelenin en iyisini en güvenli şekilde yaparım arkadaş larim da var ekip de kurabilirim. Lütfen yardım edin is imkanı verin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?