UYARIYORUZ!

Büyükçekmece ek iş ilanları

Gölü ile ünlü Büyükçekmece evde ek iş imkanları  hakkında derlediğimiz yazıyı paylaşıyoruz. TUİK tarafından verilen rakamlar ışığında 200.000 civarında insanın yaşadığı bu ilçede Anadolu’nun farklı kesimlerinden göç eden ve hayatını devam ettiren insanlar bulunmaktadır. Marmara Denizi’nin ve Büyükçekmece Gölü ile çevrelenmiş ilçede  iş yapmak isteyen insanlar para kazanmak için araştırmalar yapmaktadır.

Büyükçekmece eve ek iş veren firmalar bu düşünce içerisindeki insanlara ellerinden geldikçe iş fırsatları sunmaktadır. Fakat bazı durumlarda İstanbul’un diğer ilçelerinden iş almak için gayret sarf edilmesi gerekir. Çünkü İstanbul içi mesafe çok uzun değildir. Gün içinde her yere ulaşmak oldukça rahattır. Ek gelir düşüncesi bulunan ev hanımları emekliler veya öğrenciler sizlere uygun yapabileceğiniz farklı iş fırsatlarından bahsedeceğiz.

Büyükçekmece ek iş

İstanbul’da eve ek iş veren firmalar son yılların popüler para kazanma aracı Bu imkanı herkese sunmaktadır. Önemli olan işin düzgün yapılması devamlı olması kaliteli olmasıdır. Aklınıza gelmeyecek kazançlı gelir fırsatları olduğunu sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz.  Büyükçekmece size yeterli gelmediği takdirde İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli gibi yerlerden de iş gönderileceğini hatırlatmakta fayda var. En çok tercih edilen işler sıralaması yapmak gerekirse;

 • evde mum seti 
 • düğün şekeri 
 • Evde düğün şekeri paketleyerek para kazanma
 • kolye taşı ayıklama
 • küpe klipsi paketleme
 • kuşburnu çayı paketleme
 • nikah şekeri paketleme
 • mandal süsleme
 • makyaj fırçası paketleme

Listenin üst tarafında yer almaktadır.

Sizler de Büyükçekmece ek iş konusunda bilgi almak araştırma yapmak istiyorsanız sizlere basit örneklerle açıklama yapalım. Evden çalışmak isteyen ev hanımları bu fırsatı değerlendirdiği takdirde İstanbul gibi büyük şehirde zorlanmakta olanlar rahatlatacaktır.

Büyükçekmece ek gelir fırsatları değerlendirme düşüncesindeki ev hanımları emekliler iş almak istiyorsa firmaların kendileri ile iletişim kurmasını beklemesi gerekir. Yoksa başka bir kanal çok mümkün gözükmüyor. Sitemizin sizlere sunduğu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sitemiz eve ek iş vermek isteyen firmaların eleman bulmak için uğrak yeri konumundadır.

Siz de Büyükçekmece ek iş olasılıklarını değerlendirmek istiyorsanız hemen bu yazının altına  iş almak istediğinizi belirten mesajlar yazmaya başlayın. Bolluk içinde yaşamak için kolları sıvayın.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

34 yorum

 1. Merhaba. Büyükçekmece de oturuyorum. Evde yapabileceğim her türlü iş istiyorum. İlgililere duyurulur. Teşekkürler

 2. Büyükçekmecede oturuyorum paketleme işi yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim bu işe ihtiyacım var. Teşekkürler

 3. Merhaba bende büyükçekmecede ikamet ediyorum eşim için istiyorum eli hızlıdır yakın zamanda dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 4. Merhaba buyukcekmecede oturuyoruz evde 3 kishiyiz. Ek gelire ihtiyacimiz var geri donush yaparsaniz sevinirim.

  • Selam Büyükçekmece fatih mahallesinde oturuyorum evde eşim ve kayınvalidem için iş arıyorum elleri gayet hızlıdır akşamları ve hafta sonları bende takviye etmem ile 3 kişilik ekip oluyoruz yardımcı olursanız sevinirim a.serkankicikoglu@hotmail.com

 5. merhabalar istanbul büyükçekmece ulus mahallesinde ikamet ediyorum. evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?