UYARIYORUZ!

Buzdolabı süsü yaparak para kazanmak ister misiniz?

Boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere  buzdolabı süsü yaparak para kazanma fikrinden bahsedeceğiz. Bazı insanlar bir şeyler üretmek, eğlenceli şeyler yapmak için zaman ayırır ve bundan da keyif alır. Bu işi yaparken aynı zamanda yeşillikler kazanabilirsiniz. İster kendi çabalarınızla isterseniz eve buzdolabı süsü işi veren insanların sunduğu fırsatlar aracılığı ile önemli miktarda ekmek parası  yakalayabilirsiniz.

Paraya ihtiyacınız varsa güzelliklere kavuşmak amacıyla zamanınızı değerlendirmek isterseniz hobi amaçlı bu ek gelir fırsatını değerlendirebilirsiniz. Hayallere adım adım koşmak ve değerlendirmek isteyenlere konu hakkında kısa ipuçları verelim.  Böylece GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRMEK İÇİN prosedürü öğrenmiş olsunlar.

buzdolabı süsü işi

Yaşadığınız bölgede hediyelik eşya satan mağazalar ile doğrudan görüşme yapabilirsiniz ya da kendiniz farklı tasarımlar aracılığı ile buzdolabı üzerlerine mıknatısla yapıştırılan farklı eğlenceli süs eşyalar yapabilirsiniz. “Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum buzdolabı süsü işçi gönderen iş paylaşımcıları ile anlaşıp onların sunduğu fırsatı değerlendirmek istiyorum.” diyenler için yapılması gereken şudur: Bu işe talip olmanız için aşağıdaki iletişim formundan faydalanmanız gerekir. Yani çalışmak istediğinizi, ilgilendiğinizi size iş gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Böylece buzdolabı süsü işi veren kişiler sizin mesajlarınızı okur size çalışma teklifinde bulunur. O zaman hemen konu altındaki sizler için ayrılmış olan iletişim formuna kendinizi en iyi şekilde anlatın.  Bu sayede firmaların dikkatini çekmeye çalışın.

Sitemizin uyarılar bölümünü mutlaka okumanız gerektiğini de hatırlatalım. Çünkü bazı kötü niyetli insanlar sizin iletişim bilgilerinizi farklı amaçlarla değerlendirmek isteyebilir. Bu nedenle mutlaka uyarılara uygun iş talepleri yapın.

Üstelik sadece buzdolabı süsü etkinlik fikri değil diğer ek iş ilanlarını da tek tek inceleyin. Kendinize uygun olanlara aynı şekilde başvuru yaparak değerlendirin. Eğer eve ek iş veren firmalar ile anlaşırsanız yapılacak olan iş için gerekli malzemelerin hepsi sizlere firma tarafından gönderilecektir. Üstelik işin nasıl yapılması gerektiği de ayrıntılı bir şekilde sizlere izah edilecektir.

Buzdolabı süsü işçi gönderen PAYLAŞIMCILAR sayesinde günde 4-5 saat çalışma yaparak ayda 1000 liradan fazla kişi başı EDİNİM fırsatı yakalanacağını bilmenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Merhaba kocaeli de oturuyoruz iki Arkadas bu işi yapacağım dan eminim el becerim var ve ihtiyacım var lütfen cevap bekliyorum

  2. Iki universite bitirdim. Adapazarinda yasiyorum Cok is aradim fakat is bulamadim. Suan da ev hanimiyim ve maddi acidan calismaya çok ihtiyacim var. Lutfen cevap bekliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?