UYARIYORUZ!

Çağrı merkezi operatörlüğü revaçta!

İletişimin gücüne inanan kurumsal firmalar çağrı merkezi operatörlüğü sistemini devreye sokmak zorundadır. Dolayısıyla kendini geliştirmiş bir çağrı merkezi operatörü yapmak oldukça bol opsiyonlarıyla çalışma zevki yakalanabilir. Kurumsal firmalar sundukları hizmetleri müşterilerine en iyi şekilde anlatabilmek için günün her saatinde kendilerine ulaşabilecekleri telefon numarasına da ihtiyaç duyar. Bu amaçla çağrı merkezi operatörlüğü en çok sorgulanan ilanlar arasındadır.

Hizmet alım satımında,  ürünlerin tanıtımında müşterilere ulaşmak amacıyla en akılcı yöntemlerden birisi hiç şüphesiz müşteri temsilciliği sistemi devreye sokmaktır. Üstelik bunu yapmak için de yüklü miktarda paralar ödemeye hiç gerek yok. Bazı firmalar evden çağrı operatörlüğü sistemini devreye soktu. Personel istihdam etmeden bağımsız çalışan kişilerle bu sorunu kolaylıkla çözmektedir.

Hem firmalar hem istihdam arayan gençler çağrı merkezi operatörlüğünden kazançlı çıkacaktır. Eğer bu işi yapmaya karar verirseniz ikna kabiliyetiniz güçlü, sorun çözme yeteneğinizi gelişmiş olması en başta gelen özellikler arasındadır. Üstelik çalışma saatlerini bazı durumlarda kendiniz belirleyebilirsiniz.

Çağrı merkezi operatörlüğü iş ilanları

Kurumsal firmalar 24 saat müşterilerine hizmet verecek çağrı merkezi operatörü işi verecek elemanları tercih etmektedir. Yani ister firmanın bizzat belirlediği bir sistem üzerinden isterseniz bazı firmaların tercih ettiği evden çağrı merkezi operatörlüğünden yararlanabilirsiniz.

Hedefleri büyük olan firmalar standartları yüksek çalışma arkadaşlarını tercih eder. Yani Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına uyum sağlayan, sorunları çözmek için aşırı gayret gösteren gençlere bu iş verilmektedir. Üniversite mezunu olmanız zorunlu değildir.  Diksiyonun düzgün olması bazı firmalar için önemli bir kriter olabilir. Ancak en önemlisi yukarıda da söylediğimiz gibi sorunları çözme, diksiyonu düzgün olma, takım ekip ruhu ile hareket etme firmayı en iyi şekilde temsil etmektir.

Kendinizde bu  özellikleri görüyorsanız, uygun zamanınız varsa bu işi yapabilirsiniz. Peki evden ya da ofisten çağrı operatörlüğü yaparak ne kadar gelir elde edersiniz? Herkesin en çok merak ettiği konu doğal olarak budur. Bu işi herkes hayatını idame ettirmek amacıyla yapacaktır. Çağrı merkezi operatörlüğü iş ilanları incelendiği takdirde firmaların bu sektörde iş için biçtiği değer asgari ücret civarındadır. Ancak bazı firmalar prim usulü ile çalıştığı için geliriniz firmayı temsil yeteneğinize göre artabilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. işe çok ihtiyacım var evde bu işi rahatlıkla yapabilirim. diksiyonum çok iyidir.lütfen yardımcı olur musunuz. pendik yenişehirde oturuyorum.

  2. Evde internet bilgisayar kulaklık donanımını sagibim .yanlız yaşıyorum çocuk yok .bu işi yapabilecek donanımim var Rize’de yasiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?