UYARIYORUZ!

Çakmak Paketleme İşi

Bildiğiniz gibi kibrit neredeyse tarih olmaya başladı. Teknoloji ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran araç gereçler hızla değişiyor. Çakmaklar da renk renk desen desen boy boy kibritlerin yerini almaya başladı. Gerçek evlerden fırınlarda elektrikli, otomatik çakmaklar mevcut. Onlar için herhangi bir şey gerekmiyor. Fakat sigara tiryakilerine çakmak dayanıyor günümüzün çakmakları da tek kullanımlık olarak üretiliyor.

Kibrit yerine çakmak satılıyor. Sizlerin bu durumdan nasıl para kazanacağınız kısaca özetlemek istiyoruz. Biliyoruz ki Türkiye’de çalışmak isteyen insanların olduğunu bilen firmalar var. Bu firmalar sizlere farklı gelir çalışmalarını gündeme getiriyor.

Bugün size bahsedeceğimiz firmalar  çakmak paketleme fırsatı sunan yerler olacak. Peki nasıl iş alacaksınız? Nasıl çakmak paketleyeceksiniz? Size ne kadar ödeme yapılacak. .. Bu konularda da kısa bilgilendirme yapmak adına şunları söylemek isteriz..

Eğer tek başınıza çalışmak istiyorsanız veya evde birkaç kişi birlikte bu işi yapma düşünceniz varsa mutlaka konu altındaki iletişim formuna bunu yazın. Çünkü  çakmak paketleme işi veren firmalar ekip olarak çalışmak isteyenlere daha çok iş gönderiyor. Tabii ki tek başına olanlar da para kazanabilir. Bir ekip kurmanın çok zor olmadığını size hatırlatalım. Ekip kurmak resmi anlamda değil. Çevrenizdeki tanıdık bildik arkadaşlarınıza beraber çalışalım mı, birlikte şu işi yapalım mı, diye tavsiye edersiniz. Onlar da mutlaka kabul eder. Bizim buradaki hedef kitlemiz boş zamanı olan, paraya ihtiyacı olan gelir elde etmek isteyen kişiler olacak.

eve çakmak paketleme işi veren firmalar

Bu iş nasıl yapılır? Sizlere gönderilecek binlerce çakmağı istenilen sayıda paketleyeceksiniz. Bu kadar basit. Başka yapacağımız herhangi bir iş yok. Paketler 20’li 30’lu 40’lı şekilde olabilir. Bu  tamamen firmalar  ile yapılan görüşmede ortaya çıkar.  Siz işinizi bitireceksiniz sonra sizlere iş veren firma işleri alıp götürecek.  Bunun karşılığında da anlaştığımız şekilde ödemeniz yapılacaktır.

Örneğin bir paket için 1 lira anlaşma yaptıysanız kaç paket yaptıysanız o kadar ödeme ödeme gerçekleştirilecek. Evde çakmak paketleme işi yapmak isteyenlerin hemen alt taraftaki iletişim formuna bu işi yapmak istediğini anlatan yorumlar yazması iş alımı için önemli bir fırsat olacak. Mail adresinizi de yazmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Istanbul pendik evde çakmak işi yapmak istiyorum ekip de kurabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba, her türlü paketleme işi için ekip kurup yer ayarlayabilirim. Büyük işlerinizi kalabalık ekibim ile hızlıca ve sağlam bir şekilde yapıp teslim edebilirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?