UYARIYORUZ!

Çarşaf katlama paketleme işi

Ev hanımlarının en çok tercih ettiği bol gelirli kazanç kapısı arasında bulunan  çarşaf katlama ve paketleme işi mutluluğu kucak açmak gibidir. Türkiye genelinde tekstil firmaları aracılığı ile sizlere gönderilecek bu iş sayesinde ailenizin giderlerine çözüm üreteceksiniz. Tertemiz ortamda mis gibi nakit saymak güzel olmaz mı?

evden çarşaf katlamak

Eli yatkın, düzgün insanlar sürekli olarak bu işi almaya devam edebilir. Çarşaf üretici firmalar ürettikleri çarşafları yurt dışına ihraç etmek için güzel paketleme yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Üstelik bazı durumlarda part time olarak sizler afta sonu iş yerinde de çalışma imkanı alabilirsiniz. Elbette bunu yapmak için tekstil fabrikalarının bulunduğu yerleşim birimlerinde yaşayanlar şanslıdır. Ancak Türkiye genelinde uzakta oturan ikamet eden insanlar ise  çarşaf katlama paketleme işi gönderen fabrikalar aracılığı ile çalışma imkanına sahiptir. Sizler de evden çalışarak bu sisteme dahil olabilirsiniz.

Çarşaf işinden kaç lira kazanabilirsiniz, ne kadar çalışmak gerekiyor, kimler temiz işi yapabilir?  Bu işi yapmak isteyen insanlar öncelikle bu yazının alt tarafında bulunan form aracılığı ile iş başvurusu yapılması gerekir. Yani doğrudan üretici firmaların telefon numarasını aramak zorunda kalmayın. Çünkü hiçbir yerde böyle bir numara bulamazsınız. Çalışma prensipleri kendileri ihtiyaçları doğrultusunda evden çalışacak insanları araştırmaktır.

Çarşaf katlama işi  veren firmalar sitemizin iletişim formuna yaptığınız başvuruları inceler. Uygun olanlara mail atar. Sizler de size gönderilen Mail deki şartları kabul ederseniz işi alırsınız. Size iş nasıl yapılır izah edilir. Evinizde size gönderilen çarşafları istenilen şekilde kutlarsınız ve yaptığınız paketleme katlama sayısı kadar para kazanırsınız. Tahmini olarak 1000 ila 1300 lira civarında size ödeme yapılacaktır. Firmaların en çok üzerinde durdukları konu çarşafların tertemiz, düzgün ve istenilen zamanda teslim edilmesi gerektiğidir. Eğer sizler de  çarşaf katlama  düzenleme işi yapmak istiyorsanız hemen alttaki başvuru formunu karalamaya başlamanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Mrb ben Kocaeli Derincede oturmaktayım ev hanımıyım. eşime destek olmak amacıyla evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. daha önce montaj işinde çalıştıgım için el becerim vardır.

    Not:Bu mail adresi eşime aittir.

  2. evde yapabileceğim iş arıyorum cok acil ihtiyacım var. gölcükte yaşıyorum. cok acil haber beklkiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?