Çay tabağı paketleme işi

Geçinmek için farklı ek gelir fırsatları araştırmak gerekir. İşte bunlardan birisi olan bardak altlığı veya çay tabağı paketleme işi yapmak isterseniz sizlere bu işin nasıl yapıldığını anlatalım.  Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerden birisi çay olduğunu sizler de bilirsiniz. Misafirliğe gittiğiniz zaman ev sahibi size en güzel çay bardaklarını çay tabaklarının üstüne yerleştirir. En güzel çayını demler. Çay olmazsa olmazımızdır. Günün her saatinde bir iki bardak içmek isteriz.

çay tabağı paketleme işi veren firmalar

Bardaklar sürekli şekil değiştirirken çay tabakları da buna paralel olarak yenileniyor, güncelleniyor. Çay tabağı bardak altlığı üretici firmalar ek gelir sağlamak isteyen kişilere para kazanma fırsatı veriyor.  İhtiyacınız varsa ailemize destek olma düşüncenize bu iş fikrinden yola çıkarak destek olabilirsiniz.

Eve çay tabağı paketleme işi veren firmalar sizin imdadınıza yetişiyor. Sizlere para kazanmak için büyük imkanlar sunuyor.  Türkiye genelinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duyuluyor. Binlerce milyonlarca üretilen ya da ithal edilen çay tabakları farklı sayılarda paketlenerek satışa sunuluyor.

İsterseniz bu işi kendi başınıza yapabileceğiniz gibi bir iş ekibi oluşturarak birlikte hareket edebilirsiniz. Bu ekip profesyonel olmasına gerek yok. Kimlerden oluşabilir? Eşiniz, çocuklarınız, akrabalarımız, komşularınız veya tanıdıklarınızı ekibe dahil edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız zaman daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Çay bardağı altlığı veya çay tabağı paketleme işi yapmak hem kazançlı hem de oldukça basittir. Size firma tarafından gönderilecek olan kutuların içine her tabağın arasına belli küçük ped parçacıklar koymamız gerekir. Camdan, plastikten, porselenden veya metal olarak üretilen çay tabakları çalışmak isteyen insanlara gönderilmektedir.

Ayda 1000 lira civarında kişi başı ek gelir elde etmek istiyorsanız eve çay tabağı paketleme işi veren firmaların sunduğu imkanları değerlendirmenizde fayda var.  Bu işi yapmak istiyorsanız hemen alt tarafta yer alan başvuru formu ya da iletişim formu olarak kabul ettiğiniz yorum bölümünü doldurun.  Size de iş teklifi yapılsın.  Boş zamanlarınızda para kazanan ailenizin huzurlu yaşamasına destek olun.  Giderlerin üzere böylece bir çözüm bulmuş olursunuz.

Herkes bu işi yapmak için eşit pozisyondadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapın. Mail adresinizi yazın sizlere de iş gönderilebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

23 yorum

  1. Ben eskişehir şirintepe yaşıyorum çay tabağı paketleme işini de yaparım cok acil evde boş durmakla olmuyor 05345477084

  2. Bu işi istiyorum çay tabagı paketleme işi 3 kişiyiz elimiz yatkındır çorum merkezde oturuyorum dönerseniz sewinirim ..Hayırlı günler.

  3. Evde ek iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz işe acil ihtiyacımız var.her türlü paketleme işi yapabiliriz İzmir de oturuyoruz iletişim numarası:0543 604 88 39

  4. evde paketleme isi yapmak istiyoruz.acilen donus yaparsaniz cok mutlu oluruz.tesekkurler simdiden

  5. Evde Ek iş yapmak istiyoruz. 2 kişiyiz Antalya merkez çok ihtiyacımız var lütfen acil dönüş yapın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status