UYARIYORUZ!

Çiğli ek iş ilanları

200 bine yaklaşan nüfusu ile İzmir’in önemli merkez ilçelerinden birisi olan Çiğli ek iş ortamları yaptığımız araştırma sonuçlarını değerlendiriyoruz. Türkiye’nin en önemli sorunlarından birisi gelir gider dengesine kalıcı çözüm bulamamaktır. Dolayısıyla çalışmak zorunluluk haline gelmiştir. Bu sebeple Çiğli’de ek iş veren firmaların dolaylı olarak yaptığı ilginç deneyimler İzmir’de yaşayanlar için önemli çıkış noktası olabilir.

Part time olarak bu mükemmel pozisyonları almak isteyen insanlar ne yapmalı nerelerden iş bulmalıdır? Çiğli Egekent,, Çiğli Ataşehir  hakkında araştırma yapanlar, İzmir’de ek iş desteği hazırlayan iyi çabaları değerlendirebilir. Sezonluk yardımcı eleman arayan firmalar sizlere önemli paralar kazandırabilir. En çok anket ve reklam tıklama işlemleri konusunda eleman arayan Çiğli’deki işverenler sizlere ihtiyacınız olan bolluğa kucak açınız.

Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir’de çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı olarak oldukça fazla eleman arıyor. Üstelik herkesin gönlüne göre aksiyonlarvasıflı vasıfsız ayrımı yapmıyor. Mezuniyetinizin çok yüksek olmasına da beklenmiyor. Dolayısıyla dönemlik ekonomik faaliyetlerden faydalanmak isteyenler mutlaka bu fırsatlar hakkında bilgilensin. Çiğli’de ev hanımları için de akıllara ziyan eleman arayışları bulunmaktadır. Bunlar daha ziyade obje paketleme, kutulama, temizleme gibi kazançlı etkinliklerdir.

Çiğli ek iş ilanları

Çiğli’de  iş veren firmalar sizlere baharat paketleme, gelinlik süsleme, nedime bilekliği hazırlama, tesbih dizme, takı tasarım, çorap temizleme, çarşaf katlama, tekstil ürünleri temizleme, defolu ürünleri ayıklama gibi oldukça memnun edici cep dolum merkez üssüdür.

Ayrıca bilgisine güvenen, kendini geliştirmiş eğitimli kişiler de internet aracılığı ile farklı zihinsel ek işler yapabilir. Örneğin içerik editörlüğü, video upload işleri, web sitesinden gelir elde etme, yorum yapma, link kısaltma, sosyal medya uzmanı olarak çalışmak isteyebililinir.

Hiçbir işi olmayan insanlar da evden para kazanmak için eleman arayan kişilerin kendilerine ulaşması için bu yazı altında yer alan iletişim formunu değerlendirebilir. Mail adresimize yapılacak işler hakkında bilgilendirme yapılır. Siz de uygun olan Çiğli  ve İzmir evde ek iş imkânlarını sonuna kadar zorlayarak içinden çıkılmaz durumlara karşı değerlendirmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Van'da Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Edremit ek iş imkanları, eve ek iş veren firmalar ve Van'da eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Evde ek iş yapmak istiyorum. el beceri olarak her şeyi yapabilirim. işleriniz zamanında ve gerektiği gibi teslim edilir.

  2. Ev hanimiyim.2 kisilik ekibim var. Elimden her is gelir. Esimin araciyla isi gelipte alabilirim teslimde edebilirim.

  3. evde yapabileceğim ek işe talibim iki kişilik bir ekibiz temiz düzenli ve vaktinde teslimat yapılır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?