Ek iş ilanları

Herhangi bir işiniz yoksa ya da mevcut işinizden yeteri kadar para kazanamıyorsanız evde ek iş ilanları ya da part time iş ilanları araştırarak kendinize uygun olanları değerlendirebilirsiniz. İnsan hayata tutunabilmek amacıyla ya da ihtiyaçların giderilmesi için para yetmiyorsa ek gelir elde etmek için daha fazla işe ihtiyaç duyabilir. Bu tür çalışmalara ekiş adı verilir. Bayanlar da bu tür işleri evde rahatlıkla yapabiliyor. Yapmayanlar da yapmayı planlaması gerekir.

Ülkemizin en sorunlu kesimi emekliler olduğunu hepimiz biliriz.  Onlar da hastane masrafları,  mutfak giderleri rahat bir yaşam mücadelesi için ek gelir ihtiyacı duymaktadır. Dolayısıyla orta yaştaki emekli insanlar ek iş ilanları araştırarak kendilerine uygun para kazanma imkânlarını değerlendirmesi gerekir.

Farklı isimler altında ek gelir ve ek kazanç fırsatları yakalamak mümkündür. Ek iş ilanları yayınlayan Web siteleri ve gazeteler genelde şu başlıklar altında sizlere evden para kazanma fırsatı sunabilir.

Sadece evden değil bazı durumlarda sahada dolaşarak para kazanabilirsiniz. Örneğin broşür ve katalog dağıtabilirsiniz. Senet tahsilatı yapabilirsiniz. Depo inşaat bekçiliği gibi yarı zamanlı işleri de değerlendirebilirsiniz.

Ek iş ilanları başlığı altında part time iş ilanları ya da yarı zamanlı iş fırsatları olarak sizlere farklı alternatif işler sunulmaktadır. Belli konularda birikim sahibi olup da ek iş yapmak isteyen insanlar doğal olarak bu ilanlar sayesinde önemli miktarlarda kazanç yakalayabilir.

Ek İş İlanları

Örneğin emekli öğretmenler çocukların ödevlerine yardımcı olmak amacıyla ek iş yapabilir. Sigorta danışmanlığı firmaları tam zamanında part time, staj, sözleşmeli ya da dönemsel olarak ek iş ilanları vasıtasıyla eleman temin etmek için çalışmaktadır.  Bunlardan da faydalanabilirsiniz. Yazılım destek uzmanları,  dil ve konuşma terapisti, kasiyer, pazarlama dağıtım elemanları arayan firmalar da sizlere ek gelir imkanı sunabilir.

Son yıllarda en çok dikkat çeken ek iş ilanları arasında satış danışmanı olarak istihdam edinmek amacıyla eleman arayışları dikkat çekmektedir. Buna paralel olarak satış koordinatörü,  kalite kontrol operatörleri dönemsel ya da part time iş fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Her kesimden insanın yapabileceği ek iş fırsatları oldukça fazladır. Evden yapılabilecek olan ek iş fırsatları da her geçen gün artmaktadır. Buna sebep ise firmaların sürekli eleman çalıştırmak yerine dönemsel ihtiyaçların giderilmesi amacıyla ek iş ilanları aracılığı ile bu sorunlarının çözüme kavuşturulması olarak dikkat çekmektedir.

Her şehirde farklı part time iş veya yarı zamanlı ek gelir imkanları bulunmaktadır. Bunları araştırıp değerlendirmek için ek iş ilanları en iyi şekilde incelenmeli ve size uygun olanlara başvuru yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Part time iş başlıklı makalemizde part time iş ilanları ve yarı zamanlı iş hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Manisa Akhisar da yaşıyorum. Öğrenciyim acil işe ihtiyacım var.2 grup halinde yapıcaz. acil dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. merhaba ankara akderede oturuyorum kendi aracım var çalıştıgım yerde paketleme işi yapıyoruz evde paketleme işi arıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status