UYARIYORUZ!

Ek İş Olarak Evde Ütü Yapmak

Artık “Param yok, yetiremiyorum” diye sızlanma dönemi bitmiştir. Eğer paraya ihtiyacınız varsa o kadar çok para kazanma yolları var ki. Örneğin  ütü yaparak para kazanma imkanı  pratik ve becerikli erkek kadın herkese avantajlar deryasıdır. . Eğer büyük şehirde yaşıyorsanız ekstraya ihtiyacınız varsa insanların size ütü işi vereceğini hatırlatalım. Çünkü sabahtan akşama kadar çalışan çiftler ertesi gün giyecekleri kıyafetlerin ütülenmesi için yeterli zaman bulamıyor. Dolayısıyla bu işi yapacak insanlara ihtiyaç duyuluyor. Yaşadığınız bölgede bunun gibi oldukça fazla örnek bulabilirsiniz. Bu iş daha çok kadınlara yakıştırılsa da boş zamanı olan erkekler de rahatlıkla ütü yapabilir.

Birazcık giyimden, kuşamdan, kıyafetten anlayan herkes rahatlıkla ütü yapabilir. Ütü yapmanın inceliklerini bilmiyorsanız öğrenmeniz gerekir. Ütü yapmasını genelde hiç kimse sevmez ancak işin ucunda para varsa o zaman tak fişi hemen para kazanmaya başla.

Farklı bir kazanç fırsatı arıyorsanız gerçekten ütü yaparak para kazanmak oldukça keyifli olduğunu söyleyebiliriz.  Sabah kalkıp işe gitmeyeceksiniz. Oturduğunuz yerden televizyon izle, telefonunuzla konuşarak ütü yapıp para kazanacaksınız. Sıcak bir ortamda bu işi yapmakta işin cabası.  Üşümezsiniz, sıkılmazsınız. Yorulduğun zaman bırakırsınız.

Evde ütü işi yapmak

Evet ben bu işi yapabilirim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kimlerle iletişime geçebilirim?  Ütü yapmak için kimlerle iletişim kurmam gerekiyor diye düşünebilirsiniz. Bu işi organize eden insanlar olduğu gibi kendiniz de bireysel olarak çevremizdeki insanlarla iletişim kurup iş alabilirsiniz.

Evde ütü yaparak para kazanma

Yaşadığınız yer Büyükşehirse daha avantajlı olduğunuzun rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu işi yapmak için komşularını haberdar eden insanlar kazanç kapılarını artırabilir. Hemcinsleri tarafından kendilerine verilecek ütü işlerini en iyi şekilde değerlendiren ev hanımları ailesine büyük bir katkı sağlayabilir.

Ütü yaparak ne kadar ücret para kazanılır?

Ütü yaparak ne kadar ücret para kazanılır? Bu durum kendinizin belirleyeceğiniz rakamdır.  Eğer bir firma ile anlaşma yaparsanız firmanın belirleyeceği fiyat üzerinden kazanırsınız. Kendiniz tanıdıklarımızla çevremize komşularınıza ütü işi yapacaksanız. Bunu da kendiniz belirlememiz gerekir. Örneğin bir gömlek ütüleme fiyatı 1 lira veya 2 lira diyebilirsiniz. Yapacağınız kadar parça başı kıyafet kadar kazanç elde edeceksiniz. Sitemizin aracılığı ile de müşteri bulabilirsiniz. Yaşadığınız bölgeyi yazın veya mail adresi yazın. Sizin çevrenizde yaşayanlar size iş vermek isteyenler sizinle iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Evdeutu isi yapmak istiyorum iki cocugum var biri 4 digeri 2 yasinda bu ise elim cok yatkindir istanbul esenlerde oturuyorum lutfen yarmici olurmusunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?