UYARIYORUZ!

Emeklilere evde ek iş

Ülkemizde emekli olmak ve emekli maaşı alarak yaşamak herkesin harcı değildir. Çünkü uzun yıllar çalışarak emekli olmuş insanlara reva görülen ücret yeterli değildir. Bu bakımdan emekliler için iş platformları araştıran oldukça fazla geniş bir kesim olduğu bilinmektedir. Üstelik son yıllarda emeklilerin yapabileceği işler giderek artmıştır. Bu da doğal olarak zor zamanlarında para ihtiyacı olan bu insanlara ilaç gibi gelmektedir.

Siteniz sizlere yani emekli olup da yeteri kadar geliri olmayan, hayata tutunmakta zorlanan bay veya bayan emekliler için hangi ek işler yapılır, bilgilendirme yapmaktadır. Bugün sizlere emeklilerin evde yapacağı  işler nelerdir, ne kadar kazanabilirler, hangi işleri yapabilirler kısa kısa açıklamaya çalışacağız.

Eve fason  iş veren girişimciler sizlere uygun kolay paketleme,  montaj, katlama, kutulama, temizleme çabaları ile destek olmaktadır. Elbette bayan emekliler için durum farklılık göstermektedir.  Onlar daha fedakâr ve daha çok kabul arzusu ile yanıp tutuşmaktadır. Çünkü yıllardır kendilerine uygun görülen çok az maaş ve neticesinde de emeklilik döneminde asgari ücretin hemen bir tık üstündeki emekli maaşı hiçbir zaman onları mutlu etmemiştir. Ancak son yıllarda yapılan seçenekler giderek çoğalmaktadır. Herkes kendi imkanları ölçüsünde yapabileceği bu işler ile cepleri nakitler görmeye başlamış, faturalar kolay ödenmeye, eve gelen misafirlere farklı ikramlar sunulmaya başlanmıştır.

Emeklilere iş

Sizler de kara kara düşünen genç emeklilerdenseniz ve nasıl evden para kazanacağım, nereden iş bulacağım, irat lazım diye içinizden geçiriyorsanız emekliler için iş fırsatından faydalanabilirsiniz. Çünkü eve ek iş veren firmalar daha çok genç bay bayan emeklileri tercih etmektedir.

Emeklilere  ek iş veren firmalar biliyorlar ki bu insanlar hem paraya ihtiyaçları var hem de sürekli iş alımı yaparlar ve aldıkları işi de zamanında sorunsuz teslim ederler. Size uygun hangi ek işler var diye merak ediyorsanız uzun uzun anlatmayı uygun bulmuyoruz. Ancak birkaç örnek ile sizlere hangi ek işler yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

ve daha aklına gelmedik binlerce ek iş fırsatını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Emeklilere evde ek iş vermek isteyen işveren sayısı da giderek artmaktadır. Eğer siz de yukarıdaki işler ve benzerlerinden almak istiyorsanız alttaki iletişim formuna yaşadığınız ilin yaşınızı kaç kişi çalışmak istediğinizi yazabilirsiniz. Böylece size ihtiyaç olması halinde bırakacağınız mail adresi aracılığı ile iş teklifleri yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizde Alet çantası hazırlama ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Emekliyim eşimle birlikte evde ek iş yapmak istiyorum saygılar İstanbul gaziosmanpaşa Küçükköy yolundayım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?