Emeklilerin Yapabileceği Ek İşler

Yıllarca dirsek çürütüp, emek verip emekliliği hak eden insanlar için emekliler için evde ek iş fırsatları nelerdir, fikirler vereceğiniz. Emekli insanlar aslında hayatlarından hiç memnun değiller. Sebebi de gelir dağılımından kendilerine yeteri kadar ayrılmaması. Çalışırken aldıkları maaşların çok altında maaş almaları sebebiyle yeteri kadar rahat edemiyorlar.

Evden emekli olanların yapabileceği ek işler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sadece hanımlar değil, Emekli erkekler için ek iş imkanı veren yerler nerelerdir, konu hakkında sizlere ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Aslında emeklilik dinlenmek, huzur içinde yaşamak anlama gelir. Ancak Türkiye’de bu durum tam tersi bir vaziyet almıştır. Sebebi de istedikleri kadar ellerine para geçmemesi.

Emekliler için evde ek iş

Asgari ücretin hemen üstünde bir maaş reva görülmektedir. Bu maaş emekli insanlara yetmiyor. Emekli insanlar evde hangi ek işler yapmalıdır? Emekli hanımların bayanların yapabileceği ek işler nelerdir?30

Boş zamanlarınızda eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Küçük paketleme işleri size uygundur. İplik temizleme işleri, kına paketleme işleri, Baharat paketleme, davetiye katlama, Ihlamur paketleme sizin yapabileceğiniz kolay ek iş fırsatları arasındadır. Ayrıca evde lif örerek para kazanma fırsatı da size uygundur. Dilerseniz boncuk dizme, gelinlik süsleme işleri de yapabilirsiniz. Evde yemek yapma, börek yapma, sarma dolma yapma işleri tam size göre. Yani ev yemekleri siparişi veren lokantaların sizlerden faydalanacağını düşünüyoruz.

Emeklilere iş

Emekli hanımlara ek iş veren firmalar sizlere gerekli malzemeleri getirir. Siz boş zamanlarınızda yavaş yavaş bu işleri yaparsınız.

Emekli erkekler için ek işler

Emekli Beyler hangi ek gelir fırsatlarından faydalanmalıdır? Emekli olmuş büyüklerimiz, abilerimiz, amcaları montaj paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirler. Küçük bir tornavida yardımıyla yapılacak montaj işleri sizlere iyi para kazandırabilir. Makas montaj işi, Abaküs montaj, kalem montaj işi, duy seti paketleme işi, kutu katlama işi sizlere gelir elde edebilir.

Ayrıca tahsilatçı arayan firmaların sizlerden faydalanacağını düşünüyoruz. Ya da evlere insert, broşür, katalog dağıtma işini de yavaş yavaş yapabilirsiniz.

Emeklilere ek iş veren yerler

Emekli erkekler daha ziyade bahçıvanlık, bağ bahçe budama işleri, ikinci el araba alım satım işleri, komisyonculuk işleri yapabilir.

Emeklilere ek iş veren yerler şimdi sizler, “güzel bu işlerin çoğunu yapabiliriz ama kimler bize iş verecek diyorsuuz. Emekliler için ek iş veren şirketler hangileridir, nasıl müracaat edeceğiz diye düşünüyorsunuz. Haklısınız. Sizin iş yapabilmeniz için emeklilerin evde ek iş fırsatında faydalanması için birilerinin size iş vermesi gerekir.

Emeklilere ek gelir

Bu işi alabilmeniz için sitemiz size yardımcı olmaktadır. Nasıl yardımcı oluyoruz? Emeklilere ek gelir fırsatı sunan şirketler, kurumlar sizin gibi boş zamanlarını değerlendirecek, ucuz çalışacaksın insanlara ihtiyaç duyuyor. Sigorta primlerini ödemeden işlerini yapabilecek insanlar arıyor. Sitemizin altına yapılan başvuruları inceliyorlar uygun olanlara iş teklifi yatıyorlar.

O zaman sizin yapacağınız neymiş, bu yazının altındaki forma çalışmak istediğinizi belirten mesajlar bırakmak, kendinizi anlatmak. Yaşınızdan, yaşadığınız yerden,varsa benzer iş tecrübelerinizden bahedebilirsiniz. Emekli hanımlara beylere ek iş veren yerler şirketler sizin bıraktığınız mesajları okuyacak size iş teklif edecektir.

Emekli Hanımlar, emekli beyler sizler de evde ek iş fırsatından faydalanmak istiyorsanız hemen bu konu altına, bu yazının altına kendinizi iyice anlatın. Ancak fazla özel bilgilerinizi paylaşmayın. Hele hele telefon numaranızı asla yazmayın! Para kazanayım, derken dolandırıcıların tuzağına düşersiniz. Allah korusun, sadece eposta adresinizi yazın. Emekliler için evde ek iş veren şirketler size buradan ulaşır, cevap yazar. Ya da sitemize yazdığınız yazıları düzenli aralıklarla kontrol edin. Size birileri cevap yazdığı zaman biz size onların iletişim bilgilerini iletiriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizde eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar, Tırnak Seti Paketleme ve Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status