UYARIYORUZ!

En Çok Yapılan Ek İşler Hangileridir

Bu sene en çok tercih edilen, evlere ek iş veren firmalar tarafından çalışmak isteyenlere sunulan fırsatlardan bahsedeceğiz. En çok tercih edilen ek işler nelerdir, nasıl başvurulur sizleri bilgilendireceğiz. Unutmayın ki artık farklı bir mecrada işler yürümektedir. Sabahtan kalkıp erkenden yollara düşüp, geç saatlere kadar çalışıp yorgun argın eve dönme zamanı yavaş yavaş kapanıyor. Üstelik ister ev hanımı olun isterseniz emekli öğrenci ya da hiçbir işi olmayan vasıfsız eleman… Herkese uygun mutlaka işler bulunmaktadır.

Bazı işlemlerin yapılacağı işletmeler uygun fiyata yapacak elemanlara göndermektedir. Çalışma sistemi şekilde değerlendirerek aile bütçesine gelir kaydı yaptırıyor. Bu şekilde kredi kartları borçlarından ya da ödenemeyen faturalardan kurtulmuş oluyorlar. Siz de sitemizi ziyaret ettiğinizde göre muhtemelen para yetiremiyorsunuz ya da kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyor olmalısınız.

Hiç merak etmeyin. Eğer sabırlı insansanız, çalışmak istiyorsanız, hiç bulamadığımız iş için üzülüyorsan bundan sonra sevinmeye başlayacaksınız. En çok yapılan ek işler şunlardır:

evde ceviz kırma

papatya tacı

çocuk, bebek bakıcılığı

yaşlı bakıcılığı

raptiye paketleme

tesbih dizme

çorap katlama

etiket bağlama

naftalin keseleme

baharat paketleme

meyan kökü paketleme

ıhlamur paketleme

karanfil paketleme…

en çok ilgi gören kişiler arasında yer almaktadır.

Montaj işleri de evde en çok tercih edilen ek işler arasında yer almaktadır. Kalem montaj, abaküs montaj, çakmak montaj işi gibi basit evde yapılabilecek işler sizlere gönderilmektedir.

Ev hanımları için ek işler

Ev hanımları da boş durmuyor. Evde kendilerine uygun fırsatları değerlendiriyor.

Evde yemek yapma işi, turşu kurma işi, sarma dolma yapma işi, evde börek yapma işi, mantı yapma işi…

en çok ilgi gören işler arasındadır.

Hanımların en çok tercih ettiği ek işler sadece bunlar değildir. Sitemizin üst tarafındaki ek işler kategorisine mutlaka inceleyin. Kendinize uygun olanlara başvuru yapın.

2017 yılında en çok tercih edilen ek işler

Evlere ek iş veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin mail adresine birlikte çalışma teklifi yapacaklardır. Sabah erkenden kalkıp işe gitmeye, akşama kadar ayakta dikilip yorulmanıza da hiç gerek yok. Yol masrafı yok, yemek masrafı yok… Oturduğumuz yerden, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. En çok tercih edilen ek işler yukarıda bahsettiklerimiz en çok kazandıranlardır. Diğerlerini de sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seyyar Galericilik Yapmak başlıklı makalemizde 2. el araba alım satımı nasıl yapılır ve İkinci el araçlarda alım satım işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bende evde yapabileceğim ek iş arıyorum Tekirdağ Çerkezköy de oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?