UYARIYORUZ!

Evde abiye kıyafet süsleme işi

Bayanlar kıyafetlerinin gösterişli olmasına özen gösterir. Bu sebeple abiye kıyafet süsleme oldukça ilgi görmeye başladı. Son yıllarda internetten kıyafet siparişleri giderek artmaya başladı. Ancak online olarak satın alınabilen bu kıyafetlerin göze hitap etmesi ve  müşteriler tarafından beğenilmesi istenmektedir. Kıyafet üretimi yapan firmalar ürünlerinin cazibesini artırmak ve  satışını geliştirmek amacıyla  çalışmak isteyen ev hanımlarına önemli ekmek götürme cabası vermektedirler. Farklı taşların boncukların kıyafetler üzerine işlenmesi üzerine bir ek iş fırsatı sizlere oldukça memnun edici kazançlar sunabilir.

Abiye kıyafet süsleme işi veren firmalar

Paraya ihtiyacı olan insan sayısı giderek artmaktadır. Çünkü işsizlik bütün evleri rahatsız etmektedir. Artan nüfus ve yine artan işsizlik sebebiyle insanlar evde yapılacak ek işler araştırmaya başladı. Özellikle ev kadınlarının uygun ortamları varsa, küçük çocukları yoksa evde abiye kıyafet süsleme  tatmin edici kazançlar yakalayabilirler.

abiye süsleme işi

Moda merkezleri özel sipariş aldıkları zaman gerçekten bu işe kendini adamış, titiz çalışan, paraya ihtiyacı olan kişileri tercih etmektedir. Elbette birazcık tecrübe bilgi ve görsellikten anlayan insanlar tercih edilmektedir. Kendinize güveniyorsanız hayal dünyanız güçlüyse, tasarım beceriniz muhteşem ki bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eve abiye süsleme işi veren kişiler

Sadece ev hanımları,  genç kızlar değil, bu konuda eğitim almış kendine güvenen erkekler de abiye süsleme  yapabilir. Özel günler için üretilen abiye kıyafetler mutlaka süslü ve dikkat çekici ve  herkesi etkileyici özellikte olması için oldukça cafcaflı taşlar boncuklar ile beslenmektedir.

Doğal olarak bu kıyafetler pahalıdır. Çalışmak isteyenlere de para kazandıracağını tahmin edebilirsiniz.  Abiye kıyafet süslemek için iletişime geçmek isteyenler ne yapmalıdır? Bu işleri nasıl alacaksınız nasıl kazanmalıdır?  Basit bir yöntem olan sitemizin iletişim formu sizlere bu işe kavuşmada yardımcı olabilir. Eğer abiye kıyafet süsleme yapmak istiyorsanız firmaların size iş vermesi için onları etkileyici bir  başvuru formu doldurabilirsiniz. Tecrübeleriniz varsa yazabilirsiniz. Eğitim durumunuzu,  ne kadar boş vaktiniz olduğunu, kaç kişi çalışabileceğini anlatırsanız.

Abiye süsleme işi veren kişiler ihtiyaçları durumunda sizlerin mail adresine teklif sunar.  Siz de uygun görürseniz çalışmaya başlarsınız.  Ayda 2000 lira civarında  pasta diliminden faydalanmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Merhaba evde abiye süsleme işi yapmak istiyorum el becerim çok iyidir iş olursa yapacak grup arkadaşlarım var

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?