UYARIYORUZ!

Evde ahşap boyama işinden nasıl para kazanılır

Evde ahşap boyama işinden  boş zamanlarını nakde dönüştürmek isteyen insanlar istifade eder. Hobi amaçlı olarak ahşap boyamaya meraklılara oldukça estetik ve insanı dinlendiren enteresan bir çalışma olduğunu hemen hatırlatalım.  Taabii ki gerçek manada bunu yapan insanlar  işin zevkini bilir. Ancak ahşap boyama hakkında bilgisi olmayanlar ise bir an önce bu işi yapmak için araştırma yapsın. Bazıları diyecek ki biz bu işi bilmiyoruz. Öğrenebilmek için ne yapmalıyız. Evet. Yeni başlayanlara ve bu işi yapmak isteyenlere kısaca anlatalım. Öncelikle bulunduğunuz bölgede Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı halk eğitim merkezleri bu kursu düzenlemektedir. Sizler için özellikle ev hanımlarının el becerilerini geliştirmek boş zamanlarını değerlendirmek için açılan bu kurslara mutlaka devam edin.  Orada çok önemli şeyler öğreneceksiniz. Edindiğiniz bilgiler sayesinde yeni yeni tasarımlar yeni ufuklar açılacak.  Böylece Hayata bakış açınız da değişecek. Sadece para kazanmak mesele değil, Dünyaya bakış açınız da bir değişiklik olacak. Ufkunuz açılacak, nihayetinde ise bu edindiğiniz bilgilerden kar yapabilirsiniz.

Evde ahşap boyama işi almak istiyorum

Yeterli bilgi aldınız tecrübe edininiz ve güzel tasarımlar yapıyorsunuz. Ahşap boyama işinden nasıl para kazanılır haklı olarak bilmek istiyorsunuz. Yaptığınız çalışmaları internette küçük bir araştırma yaparak nasıl kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Günümüzün en kolay pazarlama tekniklerinden birisi sosyal paylaşım sitelerinin sizlere sunduğu fırsatlardır. Ürünlerinizi oralarda paylaşın. Takipçi sayınızı arttırın ve bu ürünlerin satılık olduğunu, isteyen olursa gönderebileceğiniz yazın. Mutlaka bu yaptığınız ürünleri beğenenler satın almak için ne çıkaracak çıkacaktır. Bu kanaldan para kazanabilirsiniz.

ahşap boyayarak para kazanma

Ayrıca ahşap boyama işiveren firmaların sunduğu imkanları değerlendirmek gerekir. Evlere ahşap boyama işi veren firmalar da bulunmaktadır.  Onlarla çalışmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Bu yazının altındaki yorum bölümüne çalışmak istediğinizi eve ek iş istediğinizi belirtin.  Firmalar sizin tecrübeli olduğunuza işi yapabileceğinize inanırsa sizinle iletişime geçer.  Size iş verir.  Bu işleri genelde hediyelik eşya satan dükkanlar vermektedir ya da kendi en yakın çevrenizde hediyelik eşya satan yerler varsa onlarla da direkt olarak görüştüğünüz takdirde iş alabilirsiniz. Önce Türkiye genelinden ahşap boyama işi almak istiyorsanız bu yazının altına iş başvurusu sayılabilecek girişimler yapıp sıraya girin. Elemana ihtiyacı olan insanlar size iş göndersin.

Ahşap boyama işi yaparak ne kadar para kazanılır

Adet, tane, sayı işi olmadığı için yaptığımız çalışmanın özgürlüğüne göre ahşap boyama işi veren firmalar size ödeyeceği ücreti söyler. Ancak ayda ortalama 700-800 lira gibi meblağlar  kazanırsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Merhaba,evde ek iş yapmaya ihtiyacım var.
    El sanatları becerim çok iyidir.3 tane ciddi anlamda çok iyi tuvallerim vardı ve önemli bir sergide sergilendi.Daha önce ahşap boyamada yapmıştım kase,vazo .Adana’da yaşıyorum.Bu işi hem seviyorum hem de paraya ihtiyacım var.Umarım geri dönüş yaparsınız.İyi günler .

  2. Merhaba ben uzun yillardir ahsap boyama yapip satiyorum ama artik daha fazla uretmek istiyorum bir firma bunyesinde calismak istiyorum kocaeli gebzede ikamet ediyorum tesekkurler

  3. Evde ahşap boyaya bilirim ve süsleme yapabilirim ikamet ist yeşilpınar da ikamet ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?