Evde altın kutusu işi yaparak para kazanma

Kuyumculardan satın aldığımız altınların güzel kutular içine paket yapılmasını isteriz. İşte bu güzel kutuların, birileri tarafından yapıldığını hiç düşündünüz mü? Siz de altın kutusu işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Korkmayın, çok özel bir şeyler yapmayacaksınız. Oldukça kolay bir ek gelir fırsatını değerlendireceksiniz. Özel günlerde, bebeklere, sünnetlerde, düğünlerde…

Altın kutusu hazırlayarak nasıl para kazanılır

Türk kültüründe altın takmak adettendir. Gerçi son zamanlarda altın baya pahalandığı için vatandaş çeyrek altın takmak yerine gram altına yöneldi. Gram altın oldukça uygun geliyor. Her neyse bizim konumuz altın kutusu hazırlayarak nasıl para kazanılır? Kimler para kazanabilir, kimler bu işi yapabilir? Evde boş zamanı olan elinden basit kutu paketi hazırlama işi yapabilecek herkes bu işten ekmek yiyebilir.

Fabrikasyon olarak üretilen altın kutuları elbette kullanılmaktadır ancak bazı insanlar özel tasarım olarak süslü bir şekilde hazırlanmış altın kutularını sipariş etmektedir. Kuyumcularda bu müşterilere yönelik özel tasarım altın kutuları yapacak eleman aramaktadır. Bu sebeple bu işleri organize eden firmalar evden ek gelir sağlamak isteyenlere fırsat vermektedir.

Sizler de yetenekli, becerikli, hayal dünyası güçlü insanlar arasında yer alıyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Üstelik bunu bir iş olarak değil de bir hobi gibi düşünürseniz sizler de evde altın kutusu işi yaparak önemli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin yapacağınız iş için gerekli malzemeler; nazar boncuğu, kurdele, gerekirse değerli taşlar, yapıştırıcılar, makas, karton olarak sıralayabiliriz.

Evde altın kutusu yapmak istiyorum

Eve altın kutusu işi veren firmalar

Ne kadar güzel çalışma yaparsanız o kadar değerli olacaktır. Eve altın kutusu işi veren firmalar sizlere her türlü malzemeyi tedarik edecektir. Sizler sadece malzemeleri kullanıma hazır hale getirmelidir. Bu işi yapmak için belli bir plan yapmanızı tavsiye ederiz. Yapılacak kutuların bir tasarımını bilgisayardan indirebilirsiniz ya da ona benzer çalışmalar düşünebilirsiniz. Sonrasında malzemelerin temini bu malzemelerin belli sıraya göre dizilmesi, kartonların kesilmesi, yapıştırılması, süslenme aşamaları olarak sıralayabiliriz.

Evde altın kutusu yapmak istiyorum

Bu işe merak sardım, yapmak istiyorum. Peki kiminle iletişime geçeceğim, diye düşünmeye başladınız. Evet bu konuda bilgi verelim. Eve altın kutusu işi veren firmalar ile iletişim kurmamız gerekir.  Eğer çalışmak istiyorsanız iş almak istiyorsanız bu kişilerin size iş vermesini sağlayabilirsiniz. Bu sebeple konu altına bu işi yapabileceğinizi belirten mesajlar yazabilirsiniz. Gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Merhaba üniversite mezunu olarak evde ek iş yapmak istiyorum. İst. bayrampaşa da oturuyorum acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status