UYARIYORUZ!

Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanma

Her şey değişiyor, fabrikasyon hale geliyor, ama bazı ürünler değerini asla yitirmiyor. Siz de geçmişe bir yolculuk yapmak isterseniz nostaljik anahtarlıklar yapabilirsiniz. Çünkü insanların alışkanlıkları kolay kolay değişmez. Geçmiş dönemlerde güzel anahtarlıklar insanların ellerini meşgul ederdi. Bugün ise eşantiyon şeklinde hazırlanan ve kalitesiz olan anahtarlıklar insanların hoşuna gitmiyor.

Nasıl anahtarlık yapılır

İnsanlar el emeği ile yapılmış kaliteli ürünleri çok seviyor. Bugün sizlere evde anahtarlık yapma hakkında yol haritası çizeceğiz. Biliyoruz ki çocukluğunuza göre bir yolculuk yapacaksınız. Boş zamanlarınızda siz de kendi tasarım gözünüzde farklı anahtarlıklar yapacaksınız. “Ben bu işi çok severim. Çocukluğumda yapardım paraya da ihtiyacım var.” diye düşünüyorsunuz. Lakin nasıl anahtarlık yapılır hangi ürünler kullanılır hatırlayamıyorsanız, dilimiz döndüğünce yardım edelim.

Artık anahtarlık yapmak için malzeme var mıdır, diye düşünmeye başladınız. Merak etmeyiniz  aynı malzemeler bulunmaktadır fakat bulduklarınız size kafidir.  Büyük şehirlerde yaşadığımızdan malzeme bulmakta sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yine her türlü malzeme size çok yakın. Hediyelik eşya satan takı tasarım malzemeleri satan dükkanlar sizin her istediğini malzemeyi temin etmektedir.

Evde anahtarlık yapma işi veren firmalar

Boncuklardan ya da gazoz kapaklarından farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Geçmiş dönemlerde hatırlayın, birkaç basit malzemeyi birleştirerek ip ile anahtarlık haline getirerek onlara güzel bir görünüm kazandırarak anahtarlık yapılırdı. Aynı şekilde bütün malzemeleri temin edebilirsiniz. Sıkıntı yaşarsanız anahtarlık yapma işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizin her malzemenin size gönderilir. Siz yaptığınız anahtarlık başına para kazanırsınız. Ancak ben kendim yaparım. Kendim satarım. firmaların malzemelerini istemem, kendi hayal gücünü kullanarak farklı tasarımlar ortaya çıkarmak istiyorum, diye düşünenler kendi ürünlerini kendileri temin edebilir.

Evde anahtarlık yapma işi

Ve üstelik bu ürünleri temin etmek de çok zor değil. Geçmişe yolculuk yapmak isterseniz, nostalji yaşamayı düşünüyorsanız size nostaljik bir  gelir kapısı sunuyoruzHemen sizler de bu çektiğinizi hayata geçirmek için harekete geçin. İster kendi başınıza bağımsız çalışan isterseniz anahtarlık işi veren firmaların imdadınıza yetişmesine yol açın. Hazır siparişleri yerine getirin. Ailenize önemli miktarda gelir temin edin. Evde anahtarlık yaparak ne kadar ücret alırım? Evde anahtarlık yaparak ayda yaklaşık 700 – 800 lira gelir alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?