UYARIYORUZ!

Evde Baharat Paketleme İşi

Tıptan umudunu kesenler ya da doğadan tedavi bekleyenlerin çok sevdiğim baharat sektöründen bahsedeceğiz. Elbette biz iş tanıtımı yaptığımız için baharat paketleme işi yaparak nasıl para kazanılır? Kısaca bahsetmek gerekirse, geçmiş dönemin en önemli kaynakları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Hatırlarsanız Baharat Yolu güzergahı dünyanın en önemli merkezlerini birbirine bağlıyordu. Bu kadar köklü bir geleneği olan baharat, bugün sizlere para kazandıracak. Baharat paketlemek istiyorum, diyenler sıkı dursun…

Baharatlar insanı mistik bir dünyaya taşır. İnsanı gördüğü zaman bile mutlu eder. Hele hele bir de bu mis gibi kokulu şifalı bitkilerin sizlere para kazandıracağını söylersek keyfiniz daha da artar. Aklımıza gelen baharatlar; kuşburnu, ıhlamur, nane, tarçın, zencefil, yenibahar, karabiber, ada çayı ve diğerleri şifa kaynağıdır. Saymakla bitmez. Özellikle kırmızı pul biber, karabiber, nane, tarçın, yeni bahar mutfakların vazgeçilmez baharatladır. Bu şifalı kaynaklardan beslenmek istiyorsanız hem için hem de paketleme yapın, iki kere kazanın diyoruz.  Baharat paketleme işi veren aktarlar minik poşetler içine istenilen gramajda boy boy ürün gönderiyor.

Gereksiz harcamalar yüzünden evlerde bereket kalmadı. Herkes durmadan birbirine para soruyor. Bu para nedense bir türlü yetmiyor. O zaman çalışarak daha fazla para kazanmanız gerekiyor.

Baharat işi

 Baharat paketleme işi yapmak istiyorum

Baharat paketleme, pazarlama, dağıtım servis işlerini yapan kişiler ithal ettikleri ya da Türkiye’den topladıkları ürünlerin belli kanallardan paketlenmesini de sağlıyor. Bunu da elbette kendi başlarına yapamazlar. Ucuz işgücünden faydalanmak için araştırma yaparlar. Bunun için sitemizi de değerlendiriyorlar. Sitemizdeki bu fırsatı değerlendirmek için eve baharat paketleme işi veren firmalar iletişim kuracaksınız.

Nasıl yapacağınızı hemen söyleyelim. Bu yazı altına baharat işi yapmak istediğinizi belirten başvuru yazıları yazmanız gerekiyor. Yani boş zamanınız varsa, ekibinizi, kaç saat çalışabileceğiniz, maddi durumunuzu, varsa tecrübelerinizi ve eğitim durumunuzu gibi bilgilerden bahsederseniz size  iş vermek isteyen aktarların dikkatini çekebilirsiniz.

Sizin yaptığınız bu yazı altına başvuru niteliğindeki yazıları okuyacak olan firma yetkilileri elemana ihtiyacı olduğu zaman sizin bıraktığınız mail adresine bakacaklar. Sizinle çalışmak istediğini belirten mesajlar gönderecekler, gerekirse size özel telefon numaralarını yazabilirler. Oradan ayrıntılı konuşuyorsunuz.

Evde Baharat paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım

Ortalama günde 5 saat baharat paketleseniz  40-50 tutarında girdi sağlayabilirsiniz. Ekip halinde çalışırsanız, yani evde üç, dört kişi ya da 10 kişi birlikte hareket ederseniz kazancınız artar. Çünkü iş bölümü yapıldığı takdirde seri üretim yaparsınız kazancınız çoğalır.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Allahın izniyle yakında oğlum olmasını bekliyorum ve şu anda maddi açıdan problem yaşıyorum. Evimde hassas terazi de mevcut bu işi yapabilirim eğer sizde isterseniz.

  2. Merhba düzcede oturuyorum iki kişi yapmayı düşünüyoruz. El becerimiz de çok iyidir geri dönerseniz çok sevinirim

  3. Annemle birlikte bu isi yapmak istiyoruz lutfen cok ihtiyacımız var 1 cocugum var ve issizim lutfenn yardımcı olun

  4. Merhaba ben düzce bogaziçi nde oturuyorum.evde iş imkanına gerçekten çok ihtiyacım var.öğrenciyim ailemin maddi durumu yerinde değil bu sebebten başvuruyorum onlara yardım amaçlı.lütfen geri dönerseniz çok sevinirim.

  5. izmir de oturuyorum eşim şarküteride çalışıyor..bende bu işi yapıp aileme katkı sağlamak zorundayım..el becerim ve oldukça iyidir ..haber bekliyorum.. teşekkürler ,iyi günler.

  6. Merhaba,ben öğrenciyim.Bu işi yaparak kendime destek olmak istiyorum.İzmir Bergama’da oturuyorum.Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olacağım.Teşekkür ediyorum.

  7. Antalya’daki yazıyorum çok ihtiyacım var yeni anne oldum çok çalışarak verimli olacağıma inanıyorum tesekkurler

  8. 5cocuk annesiyim hepsi okuyo çocuklarimla birlikte evde yapılacak ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?