Evde bebek şekeri paketleme işi

Dünyanın en kadim kültürlerinden birine sahip olan Türkiye farklı yaşam biçimleri ile oldukça renklidir. Evde bebek şekeri paketleme işi yapmak isteyenler sizlere sesleniyoruz. Nikah şekeri paketleme işi Türkiye’de oldukça popüler oldu. Ek gelir fırsatı yakalamak isteyenler sürekli bu işi yapıyor ancak yeni bebek sahibi olan anneler babalar da çocuklarına güzel bir hatıra bırakmak amacıyla mevlüt okutmak istemektedir.

Herkesin çocuğu çok değerlidir. Bu amaçla eve bebek şekeri paketleme işi veren firmalar farklı tasarımlarla annelere babalara alternatifler sunuyor. Örneğin çerçeve şeklinde bebek şekeri yapıp misafirlere, akrabalara hatıra olarak dağıtılıyor. Diş buğdayı bebek şekeri, biblo şeklinde bebek şekeri, ayna bebek şekeri, anahtarlık bebek şekeri ve diğer farklı tasarımlar satışa sunulmuştur.

Sizi ilgilendiren bölümü ise evde bebek şekeri işi yaparak para kazanmak olduğunu söyleyebiliriz. Peki kimler bu işi yapar? Nasıl yapar, ne kadar gelir elde ederler? Size bu konular hakkında kısa bilgilendirmeler yapalım. Siz de ister evde isterseniz uygun bir ortam oluşturarak ekip halinde çalışıp bebek şekeri işi yapabilirsiniz.

bebek şekeri paketleme işi

Yukarıda da söylediğimiz gibi herkesin çocuğu çok değerli ve çok özel. Çocuğunun özel gününün unutulmaması amacıyla misafirlere farklı tasarımlarda bebek şekerleri ikram edilir. Siz de hazırlanmış olan farklı tasarım bebek şekerlerini uygun şekilde paketleyip misafirlerin ya da tüketicilerin beğenisine sunmanız istenecek. Bu iş karşılığında da belli miktarlarda para kazanacaksınız.

Oldukça fazla alternatif bebek şekerleri üretilmektedir. Örneğin ahşap bisiklet şeklinde erkek çocuklar için bebek şekeri, yine ahşap puset şeklinde bebek şekerleri, anahtarlık şeklinde, çocuğun adının üzerinde yazdığı bebek şekerleri, veya aklınıza gelmedik şekilde… Üzerinde Allah, Muhammed yazılı, ayetler yazılı, hediyelik bebek şekeri işi yapılmaktadır.

Sizlere bunlardan gönderilecek. İstenilen sayıda güzelce hediyelik paket yapmanız istenecektir. Yaptığınız her paket için sizlere toplamda ödeme yapılacaktır. “Bu iş tam benlik. Çok severim. Uygun zamanın var. Evde bebek şekeri paketleme işi yapmak istiyorum.” diyorsanız hemen alt taraftaki iletişim formunu en güzel şekilde doldurmaya başlayın.

Eve bebek şekerleri paketleme işi veren firmalar size inanırsa ve güvenirse bırakacağınız mail adresimiz aracılığı ile iş verebilir. Bu sebeple mutlaka gerçekçi, doğru bilgiler yazmanız gerektiğini hatırlatalım!

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

36 yorum

  1. merhaba 6 kişilik ekibiz. istanbul ümraniye sürekli bu tarz işler yapıyoruz ancak çok seri dönüş yapmıyorsunuz

  2. İstanbul Büyükçekmecede ikamet etmekteyim kardeslerimle birlikte 3kisilik bi ekibiz daha öncede bu tip isler yaptık bu fırsatı degerlendirmek isteriz ilginiz için şimdiden teşekkürler

  3. İzmir Doğanlarda ikamet ediyorum bu işi yapabilirim. İş hakkında bilgi almak istiyorum. İletişime geçer misiniz

  4. Erzincan tercan dayaşıyorum 3 kişi çalışıyoruz böyle işleve elimiz dır ilgilenirseniz sevinirim

  5. Ankara Çankaya’da eve çalışmak istiyorum. Paketleme işi vermek isteyen firmalardan cevap bekliyorum lütfen. Acil ihtiyaç var.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status