UYARIYORUZ!

Evde Bez Bebek İşi

Biraz geçmişe, çocukluğa dönmek isteyen bayanların evde bez bebek yaparak nostalji ile karlı çıkacaklarını muştuluyoruz. Boş zamanlarınızda farklı bir uğraş düşünüyorsanız işte size mükemmel bir etkinlik fikri.

Bayanlar, özellikle orta yaş üzerindeki hanımlar en sevdikleri oyuncak olan bebekleri bezden yapardı. Haliyle bez bebekler çok kıymetlidir. İnsan kendi eliyle yaptığı bir üründen mutlu olur. Şimdiki çocuklar hazır oyuncaklarla asla mutlu olamıyor. Geçmiş dönemde ise oyuncağın değeri bilinirdi ve asla kırılmazdı, bozulmazdı, satılmazdı.

Şimdilerde çocuklar hiçbir şeyin değerini bilmediği gibi oyuncakların da değerini bilmiyor. İlginç bir istatistik paylaşmak istiyoruz. Bez bebekleri hemen hemen bütün hanımlar çok sever. Çünkü onların farklı bir dünyası var. Evlerinde süs eşyası olarak saklamak adına bile bu narin el yapımı bebekleri satın almak ister.

Bez Bebek nasıl yapılır

Farklı bir çalışma yaparak değerlendirme isteyen hanımlar  ilginç  çalışma  sistemi ile para kazanabilirler. Bu fikre sıcak bakmak isterseniz bez bebek nasıl yapılır  kısaca anlatalım. Bu fikri benimseyip hayata geçirmek isteyenler biraz komik, biraz eğlenceli, biraz masum, farklı tasarımlar yapılabilirler. Özellikle turistik eşya satan bölgelerde yaşayan insanlar turistlerin dikkatini çekmek amacıyla kültürümüzün en önemli ögelerinden birisi olan bu oyuncaklardan yapıp satabilir.

Bez Bebek İşi

Bez Bebek yapmak istiyorum

Bebek yapmak istiyorum nereye başvuracağız, diye düşünebilirsiniz. Bunun için herhangi bir yere başvuru yapmanıza gerek yok. Kendiniz hobi amaçlı olarak boş zamanlarınızda bez bebek yaparak gelir elde edebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları eğer turistik bir yerde çalışıyorsanız turistik eşya satan kişilerle konuşup satabilirsiniz. Onlara belli miktar komisyon verebilirsiniz.

Hayır turistik bir bölgede yaşamıyorum, çok uzak bir noktadayım, diye düşünüyorsanız siz de dert etmeyin. Sosyal medya aracılığıyla yaptığınız çalışmaları rahatlıkla satabilirsiniz. Bez Bebek nasıl yapılır? Herkes kendine özgü farklı tasarımlar üretebilir. Ancak hiç bilgisi olmayanlar video paylaşım sitelerinde “Bez Bebek nasıl yapılır diye arama yaparsa farklı çalışma örnekleri ile karşılaşabilirler.

Siz de kendinize uygun bir model üzerinde kendinizi geliştirin. Bu yaptığınız çalışmaları pazarlayıp ek gelir elde edebilirsiniz. Çalışmalarınızı aynı zamanda sosyal medyada resimlerini paylaşıp satma imkanı da yakalayabilirsiniz. Bez bebek yaparak önemli miktarda kazanç sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. merhaba, elde yapılan geleneksel işler ile ilgili şu an altyapı faaliyetlerini yürüttüğümüz bir üretim ve satış ağı projemiz var. bu proje, evinde çalışıp aile bütçesine katkı sağlamak isteyen el becerisi yüksek, titiz ve disiplinli çalışabilecek, kendi başına veya konukomşusuyla arkadaşlarıyla çalışmak isteyen bütün anadolu hanımlarına açıktır. bu mesajı tüm sevdiklerinizle veya başı darda olup feraha çıkmaya çalışan tanıdıklarınıza ulaştırın, büyük sevaba girersiniz. irtibat için aşağıdaki mail adresine isim, telefon ve varsa ürünlerinizin düzgün çekilmiş resimlerini gönderin. Allah yardımcınız olsun.
    anka.proje.1Xgmail.com

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?