UYARIYORUZ!

Evde Bileklik İşi Yapmak

Eve bileklik işi veren firmalar ile iletişime geçilmesi halinde azar azar ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bileklikler her dönem hiçbir zaman cazibesini kaybetmiyor. Kadın ya da erkek herkes farklı aksesuarlar taşıyarak kendini mutlu hissediyor. Takı meraklısı olan insanlar sayesinde sizler de yeterli miktarda cüzdanların şişme imajına tanıklık yapabilirsiniz. İçinizden “Ben bileklik yapmasını bilmiyorum para da kazanamam.” diye düşünmeye başladınız. O kadar da tedirgin olmanıza gerek yok. Herkesin bir şeyi öğrenmek için istekli olması gerekir.

Bileklik işi nasıl yapılır sizlere kısaca anlatalım. Hediyelik eşya satan firmalar ve takı tasarım pazarlayan firmalar bu işleri evlere gönderiyor. Evde çalışmak isteyenlere bileklik yaparak azar azar kazanmak şansı veriliyor. Siz de bir ekip oluşturabileceğiniz gibi tek başınıza da bileklik yapmak için girişimde bulunabilirsiniz. Bileklik yapma için gerekli olan her türlü malzeme firma tarafından sizlere gönderilmektedir.

Evde bileklik işi

Evet bileklik işi veren firmalar isterseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteli güzel çalışmalar yaparsanız sizlere kargo ile iş gönderir. Ben uzağım bana hiç göndermez diye aklınızdan geçirmeyin. Kargolara yapılan yıllık anlaşma neticesinde evlere iş gönderen firmalar artık uzak yakın diye ayrım yapmıyor. Önemli olan sizin gerçekten müşterilerin hoşuna gideceği tasarımlar ortaya koymanızdır.

Ben hiç bilmiyorum Nasıl yapacağım ki diyenler de video kanalları aracılığıyla Bileklik işi nasıl yapılır rahatlıkla öğrenebilir. Aynı zamanda firmalar size gönderecekleri malzemeleri nasıl yapılacağını kısaca izah edecekler. Size gönderilen numuneler gibi bileklikler yapmanız gerekecek.

Evde bileklik yaparak ne kadar kazanabilirsiniz.  Bu konuda net bir kazanç rakamı telaffuz etmek doğru olmaz. Sebebi de sizin yapacağınız çalışmaların ne kadar beğenilip ve beğenilmeyeceği ile alakalıdır. Ancak tahmini olarak günde 20 tane bileklik yaparsanız tanesini de bir buçuk 2 liradan yaptığınızı varsayalım 40-50 lira civarında ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Bileklik işini herkes rahatlıkla yapabilir.  Fakat takı tasarımı meraklı olanlar biraz daha avantajlıdır.  Ben de bileklik işi yapmak istiyorum Kime başvuru yapayım. Bu işi nasıl alacağım diye düşünmeye başladıysanız size hemen bu yazının altındaki iletişim formunu doldurmanızı tavsiye ederiz. Eve bileklik işi veren firmalar ihtiyaçları olması halinde ve sizin güvenilir biri olduğunuza ikna olurlarsa iş gönderebilirler.  Bunun için sadece mail adresinizi yazın ve kendinizi anlatmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. İzmir’de (Buca) yaşoyorum.
    Bir çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var.çok..
    Lütfen dönüş yapın:(

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?