Evde bilye paketleme işi yaparak para kazanma

Ülkemizin her yöresinde farklı isimlerle anılan bir oyuncak var sırada. Evde bilye paketleme işi. Evet bazı yerlerde meşe, bazı illerimizde misket, bazı bölgelerimizde bilye veya diğer yörelerde bilmediğiniz isimlerde anılan bu oyuncak sizlere para kazandıracak.  Nasıl kazandıracak?  Eve cam bilye paketleme işi veren firmaların sunduğu fırsatlar sayesinde kazanç yakalanacak.  Çalışmak isteyen evde ek iş ihtiyacı olan insanlarda bu fırsatları değerlendirdiği takdirde önemli gelir elde edecekler.

Sizlere sunulacak olan bu iş fırsatında satılmak üzere çocukların eğlenmesi mutlu olması için raflarda yerini alacak bilye paketleri oluşturmanız gerekecek. Ve bunu da yapmak oldukça basit. Sizlere gönderilecek olan misket firmaların sizden istediği sayıda küçük filelere paketlere keselere yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu kadar kolay bir ek gelir fırsatı sayesinde sizlerde önemli gelirler elde edeceksiniz. Bu şekilde İhtiyacınız olan paraya kavuşacaksınız.

Herkes para için çalışıyor.  Para ihtiyacı bir türlü giderilmiyor. Bunun içinde farklı ek iş fırsatları değerlendiriliyor.  Siteniz sürekli olarak sizlere farkındalık hizmeti yürüterek eve ek iş veren firmalar ile evden çalışıp para kazanmak isteyen insanlara köprü görevi üstleniyor. Bugüne kadar yüzlerce binlerce insan sitemiz aracılığı ile evinde ek iş olarak çalışmaya devam ediyor.

Evde bile paketleme işi

Siz de bu şanslı insanlar arasına girmek istiyorsanız cam bilye paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmanız gerekir. Nasıl iletişim kurulur? Kimlerle görüşülmesi gerekir?  Ne kadar para kazanılır. .. Bu konular hakkında sizlere önemli ipuçları verelim. Öğrenciler harçlıklarını çıkarmak amacıyla bu cam oyuncaklar sayesinde para kazanabilir.

Canınız sıkıldığı zaman farklı bir uğraş arıyorsanız ve bu sayesinde de para kazanmayı düşünüyorsanız işte size oldukça keyifli bir ek gelir fırsatı. Evde bilye paketleme işi yaparak ne kadar kazanabilirsiniz? Evet çalışma düşünceniz, zamanına göre farklılık arzeder. Çünkü İnsanlar günde 5-6 saat ekstra çalışma ihtiyacı hissederken bir başka insan iki üç saat çalışarak yetinebilir.

Ortalama 5-6 saat fazladan zaman ayırıp yapılan bu ekiş sayesinde günde 1200-1300 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işi almak için ne yapmamız gerekiyor?  Eve misket bilye paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşmasının beklemeniz gerekiyor.  Alt taraftaki iletişim formuna çalışmak istediğinizi istediğinizi belirten mesajlar yazın. İhtiyaçları olması durumunda sizin mesajlarınızı okur ve bırakacağınız mail adresine iş teklifleri yazılabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

33 yorum

  1. Benim ewde ek işe ihtiyacim var ne olursunuz yardim edermisiniz lutfen haberlerinizi bekliyorum sizden bana yardimci olun is konusunda

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status