UYARIYORUZ!

Evde bilye paketleme işi

Ülkemizin her yöresinde farklı isimlerle anılan bir oyuncak var sırada. Evet bazı yerlerde meşe, bazı illerimizde misket, bazı bölgelerimizde bilye veya diğer yörelerde bilmediğiniz isimlerde anılan bu oyuncak sizlere de kazandıracak. Cam bilye paketleme ortamı tanıyan ithalatçıların sunduğu fırsatlar sayesinde kazanç yakalanacak.  Çalışmak isteyen nakde ihtiyacı olan insanlar istemeleri halinde önemli gelir elde edecekler.

Sizlere sunulacak olan bu iş fırsatında satılmak üzere çocukların eğlenmesi mutlu olması için raflarda yerini alacak bilye paketleri oluşturmanız gerekecek. Ve bunu da yapmak oldukça basit. Sizlere gönderilecek olan misket firmaların sizden istediği sayıda küçük filelere paketlere keselere yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu kadar güzel muştulu haber sayesinde sizlerde önemli gelirler elde edeceksiniz. Bu şekilde ihtiyacınız olan fona kavuşacaksınız.

Herkesin para ihtiyacı bir türlü giderilmiyor.  Siteniz devamlı olarak sizlere farkındalık hizmeti yürüterek birliktelik formasyonu ile evden çalışıp para kazanmak isteyen insanlara köprü görevi üstleniyor. Bugüne kadar yüzlerce binlerce insan sitemiz aracılığı ile evinde ek iş olarak çalışmaya devam ediyor.

 bilye paketleme işi

Siz de bu şanslı insanlar arasına girmek istiyorsanız cam bilye paketlemek amacıyla iletişim kurmanız gerekir. Kimlerle görüşülmesi gerekir? Bu konular hakkında sizlere önemli ipuçları verelim. Öğrenciler harçlıklarını çıkarmak amacıyla bu cam oyuncaklar sayesinde kazanabilir.

Canınız sıkıldığı zaman farklı bir uğraş arıyorsanız ve bu sayesinde de para kazanmayı düşünüyorsanız işte size oldukça keyifli bir ek gelir fırsatı. Bilye paketleme dolgusuyla  ne kadar kazanabilirsiniz? Evet çalışma düşünceniz, zamanına göre farklılık arz eder. Çünkü İnsanlar günde 5-6 saat ekstra çalışma ihtiyacı hissederken bir başka insan iki üç saat çalışarak yetinebilir.

Ortalama 5-6 saat fazladan zaman ayırıp yapılan bu ekiş sayesinde günde 1200-1300 lira civarında akar sağlayabilirsiniz. Bu işi almak için ne yapmamız gerekiyor?  Misket bilye paketleme işi veren firmaların sizlere ulaşmasının beklemeniz gerekiyor. İhtiyaçları olması durumunda sizin mesajlarınızı okur ve bırakacağınız mail adresine edinim davetiyeleri yazılabilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

23 yorum

  1. evde bilye paketleme işi yapmak istiyorum bu işe cok ihtiycım var konya meram tarafındayım yardımcı olursanız gercekten cok sevinirm

  2. Benim ewde ek işe ihtiyacim var ne olursunuz yardim edermisiniz lutfen haberlerinizi bekliyorum sizden bana yardimci olun is konusunda

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?