UYARIYORUZ!

Evde butik kurabiye yapmak

Dar günlerden kurtuluş için, özel günler için evde butik kurabiye işi yapmak size cazip gelebilir. Türkiye’nin gelir adaletsizliği sebebiyle bazı insanların para kazanması için farklı alternatifleri araştırması gerekir. Hangi ek işi yaparak para kazanabilirim diye zihnini zorlayanlara düğünlerde, kına gecelerinde, özel günlerde, bebek sünnetlerinde ve diğer misafirlik, aile toplantılarında ihtiyaca cevap vermek amacıyla butik kurabiye girişimini anlatmak istiyoruz.

Ev hanımlarının “Hangi ek işi yaparak para kazanabilirim” masrafların azaltılması için ne gibi çalışma yöntemleri bulabilirim, diye araştırıp öğrenmek istediklerini biliyoruz. Biz de bu değerli, özverili ev hanımlarına ailelerine destek çıkmaları için, faturaların ödenmesi masrafların karşılanması amacıyla hangi işleri yapabileceklerini uygun ifadelerle sıralayacağız.

Ev hanımları destek çıkmazsa yuva ayakta durmaz. Elbette sadece evi düzenlemek, yemek yapmak, çocuklara bakmak anlamında bu cümleyi kullanmıyoruz. Aynı zamanda masrafların karşılanması amacıyla yeri geldiği zaman evden çalışıp aile bütçesine destek olma durumu da konuya dahildir. Ancak bazı işlerin biraz profesyonelce yapılması gerektiğini hatırlatmamız gerekir.

Evlere kurabiye işi veren firmalar

Evde ek iş yaparken profesyonel olunabilir mi? Elbette olmalıdır. Eğer siz işinizi gerçekten en iyi şekilde yaparsanız o zaman belli bir kesim sizi tanır. Size sürekli sipariş verir. Kaliteli, standartları yüksek işler yapanlara iş teklifi artar.

Ev hanımları için ek işler bu iş için geçerlidir. İster evde örgü işi yapın, isterseniz temizlik işi ya da pasta, börek, çörek, yemek, nakış işleri olsun yaptığınız işi en iyi şekilde yaparsanız para kazanırsınız. Baştan savma günübirlik düşünürseniz sizin hizmet verdiğimiz insanlar da sizin gibi düşünür, bir daha sizi aramaz. O zaman yaptığınız iş sizi tatmin etmez. Fazla para kazanamazsınız.

Özel gün düzenleyen bayanlar, düğün, dernek, sünnet, toplantı yapacak insanlar; evde butik kurabiye işi yaparak para kazanma düşüncesinde olanlara ortam ve nakit depolama şansı vermektedir. Çünkü özel günlerindeki misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması gerekir. Bunun için de profesyonel çalışan, kaliteli iş çıkaran insanlara iş verilmektedir.

Evlere kurabiye işi veren pastaneler

Size tavsiyemiz siz de özel kutlamalar, mevlütler, nişan, düğün için butik kurabiye yapma fikrini iyi değerlendirin. Evlere kurabiye işi veren firmalar olduğunu söylersek şaşırmayın. Evet profesyonellikten bahsettik. Doğal olarak bu işleri organize eden kişiler de var. Eğer çalışmak istiyorsanız para kazanma hayaliniz varsa, bu işle ilgileniyorsanız nasıl para kazanacağınızı kısaca hatırlatalım.

Evlere kurabiye işi veren işletmelerle iletişime geçmek için  yazının altına yaşadığınız bölgeyi, ili, şehri, yazarsanız size yakın olanlar daha fazla sipariş verebilir. Ancak bununla sınırlı kalmayın. Türkiye’nin her yerinden sizden sipariş alacak insanlar mevcuttur.

Size tavsiyemiz sosyal ağlarda kendinize bir hesap açın. Yaptığınız kurabiyelerin resimlerini paylaşın. Ne kadar kaliteli iş çıkarırsanız müşterileriniz o kadar artacaktır. Yaptığınız butik pastaların ücretlerini de yazmayı unutmayın. Böylece sosyal ağlardan da sipariş alabilirsiniz. Göndermeyi dert etmeyin, kargo firmaları Türkiye’nin her noktasına bir gün içinde ürünlerinizi taşımaktadır.

Evde butik kurabiye işi yapmak gerçekten önemli bir kazanç getirecektir. Bu işle ilgilenenler hemen konu altına çalışmak istediklerini belirten mesajlar yazabilirler. Böylece sipariş almaya erkenden başlarsınız. Her türlü fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda eve kurabiye işi veren firmalar da sizinle iletişime geçer,  iş verir. Ayda 1500 – 2000 liraya ulaşmak için sosyal medyanın gücünden faydalanmayı da asla ihmal etmeyiniz!

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Her türlü börek-pasta-kurabiye ve ev yemekleri yapmaktayım.İletişime geçersiniz sevinirim.

  2. Merhaba çok güzel şeker hamurlu kurabiyeler yapıyorum. Cokda severek yapıyorum. Gerçekten ihtiyacım var. İletişime geçerseniz sevinirim. İstanbul Sultangazi

  3. Merhaba çok güzel şeker hamurlu kurabiyeler yapıyorum. Cokda severek yapıyorum. Gerçekten ihtiyacım var. İletişime geçerseniz sevinirim.

  4. Her çeşit pasta borek kurabiye tatlı ve ev yemekleri yapmaktayım. Iletisime geçmenizi bekliyorum .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?