Evde çakmak paketleme işi yaparak para

Evde çakmak paketleme işi yaparak para kazanma fırsatı yakalamak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu bilgilendirici yazıyı okumaya devam edin. Bildiğiniz gibi kibrit neredeyse tarih olmaya başladı. Teknoloji ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran araç gereçler hızla değişiyor. Çakmaklar da renk renk desen desen boy boy kibritlerin yerini almaya başladı. Gerçek evlerden fırınlarda elektrikli, otomatik çakmaklar mevcut. Onlar için herhangi bir şey gerekmiyor. Fakat sigara tiryakilerine çakmak dayanıyor günümüzün çakmakları da tek kullanımlık olarak üretiliyor.

Kibrit yerine çakmak satılıyor. Sizlerin bu durumdan nasıl para kazanacağınız kısaca özetlemek istiyoruz. Biliyoruz ki Türkiye’de çalışmak isteyen insanların olduğunu bilen firmalar var. Bu firmalar sizlere farklı ek gelir fırsatları sunuyor.

Bugün size bahsedeceğimiz firmalar Evde çakmak paketleme fırsatı sunan yerler olacak. Peki nasıl iş alacaksınız? Nasıl çakmak paketleyeceksiniz? Size ne kadar ödeme yapılacak. .. Bu konularda da kısa bilgilendirme yapalım.

Eğer tek başınıza çalışmak istiyorsanız veya evde birkaç kişi birlikte bu işi yapma düşünceniz varsa mutlaka konu altındaki iletişim formuna bunu yazın. Çünkü eve çakmak paketleme işi veren firmalar ekip olarak çalışmak isteyenlere daha çok iş gönderiyor. Tabii ki tek başına olanlar da para kazanabilir. Bir ekip kurmak çok zor olmadığını size hatırlatalım. Ekip kurmak resmi anlamda değil. Çevrenizdeki tanıdık bildik arkadaşlarınıza beraber çalışalım mı, birlikte şu işi yapalım mı, diye tavsiye edersiniz. Onlar da mutlaka kabul eder. Bizim buradaki hedef kitlemiz boş zamanı olan, paraya ihtiyacı olan gelir elde etmek isteyen kişiler olacak.

eve çakmak paketleme işi veren firmalar

Bu iş nasıl yapılır? Sizlere gönderilecek binlerce çakmağı istenilen sayıda paketleyeceksiniz. Bu kadar basit. Başka yapacağımız herhangi bir iş yok. Paketler 20’li 30’lu 40’lı şekilde olabilir. Bu  tamamen firmalar  ile yapılan görüşmede ortaya çıkar.  Siz işinizi bitireceksiniz sonra sizlere işveren firma işleri alıp götürecek.  Bunun karşılığında da anlaştığımız şekilde ödemeniz yapılacak.

Örneğin bir paket için 1 lira anlaşma yaptıysanız kaç paket yaptıysanız o kadar ödeme ödeme gerçekleştirilecek. Evde çakmak paketleme işi yapmak isteyenlerin hemen alt taraftaki iletişim formuna bu işi yapmak istediğini anlatan mesajlar yazması iş alımı için önemli bir fırsat olacak. Mail adresinizi yazmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Istanbul pendik evde çakmak işi yapmak istiyorum ekip de kurabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba, her türlü paketleme işi için ekip kurup yer ayarlayabilirim. Büyük işlerinizi kalabalık ekibim ile hızlıca ve sağlam bir şekilde yapıp teslim edebilirim.

  3. Ben önceden evde bilezik de yapmıştım. Elim hızlı çok yetenekliyim. Scil İhtiyacım var. Lütfen ilgilenirseniz çok sevinirim. Acilen Haber bekliyorum. Yer. İzmir/Buca

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status