UYARIYORUZ!

Evde çapari işi

Denize, balığa, avcılığa meraklı insanlara yardımcı olmak amacıyla eleman opsiyonları ve karlılıklarının tanıtımını yapacağız. Eğer evde çapari sarma hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere yapacağımız değerlendirmeyi veya konu anlatımını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede kendinize önemli kazanç kapısını aralayacaksınız.

Çapari işinden nasıl para kazanılır

Kimler kazanır, nasıl yapılır özetlemek istiyoruz. Herkes farklı alanlarda meşguliyet ile zaman geçirir. Bazıları oltayla denizle vakit geçirmeye bayılır. Onlar için en değerli zaman dilimleri deniz kenarında vakit geçirmektir. Ancak bu insanlara hazır malzemeler gerekebilir. Bunun için evden çalışmak isteyenlere süper çalışma fırsatları bulunmaktadır. Meraklı olan insanlar her zaman ihtiyaç duymaktadır. Çünkü olta balıkçılığında çapari olmadan denizin balığın tadı olmaz.

Siz de bu insanlara destek olurken paralar kazanacaksınız. Evde çapari işi yaparak önemli miktarda ek gelire kavuşacaksınız.  Bu işi bilhassa erkekler daha iyi yapabilir. gibi düşünülse de herkes rahatlıkla yapacağınız söyleyebiliriz.

çapari işi veren firmalar

Ben de çok papel kazanmak istiyorum. Ne iş olursa yaparım düşüncesinde olan insanlara ayda 1200-1300 lira civarında çapariden rahatlıkla kazanabileceklerini  söyleyebiliriz. Çapari işi veren firmalar çalışmak isteyenlere önemli gelir imkanı sunuyor.  Size gerekli olan malzemeler gönderilecek işin nasıl yapılacağını da kısaca anlatılacaktır. Olta balıkçılığı yapan meraklı insanlar mutlaka çapari yanında bulundurmak zorundadır. Size verilen işi en hızlı bir şekilde size söylenen zamanda hazırlamanız işin Temel prensibidir.

Eğer bu işi kapmak istiyorsanız  çapari işi veren kişilerin sizinle iletişim kurmasına da fırsat vermeniz gerekmektedir. Evden kazançtan nasip almak için merak sardıysanız bu işi yapmak istiyorsanız bu yazının altındaki iletişim formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Böylece çapari sarmak için eleman arayan insanlar ihtiyaçları olunca sizin bırakacağınız mail adresine mesaj yazacaklar.

Bu işi genelde av malzemeleri üretimi yapan satan kişiler göndermektedir.  Konu altına evde çapari işi yapmak istediğinizi belirtirseniz deniz srinliğinde ya da kendi şapkanızın gölgesinde paracıklarınızı saymayı hala edin. Böylece size uygun görüntü görüldüğü takdirde umutlarınız gerçekleşmeye başlar.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Balik avi ile ilgenen biri olarak severek yapacagim bir is..zamanim var ve ekbir ise ihtiyacim da.iletisime girerseniz memnun olurum..prosedur nedir bilgi verirseniz sevinirim istanbul sariyer bolgesinde ikanet etmekteyim.

  2. İstanbul için çapari işi verilir. Öğrenmek isteyenlere de eğitim verilir. Yaz-kış aylık para ödenir. İlgilenenler için 0532 353 33 21

  3. Merhaba ben Çanakkale 18 Mart Üniversitesi balıkçılık teknolojisi bölümü 3. sınıfım. Bu alanda bilgim mevcuttur ve daha önce de avcılık alanında çalıştım. Ek iş için yapmak istiyorum teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?