UYARIYORUZ!

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Evlere çengelli iğne paketleme işi veren işletmeler her zaman sizlerin imdadına yetişmektedir. İlginç, kolay, güzel kazançlı ek işler oluşturarak  ev hanımlarına fırsat verilmektedirler. Sadece kadınlar değil emekli büyüklerimiz, öğrenciler de kendilerine uygun zaman dilimlerinde fırsatı değerlendirerek çengelli iğne işinden gelir elde edeceklerdir.

Siz de evde çengelli iğne paketleyerek nasıl para kazanılır öğrenin. İşe talip olup evlere bu işi havale eden firmaların sayesinde sizler de sıkıntılardan kurtulup ekonomik olarak birazcık rahatlayın.

“Boş zamanım gereğinden fazla, ben de yapmak istiyorum, bana da çengelli iğne işi verin. Ne yapmam gerekiyor, nereye müracaat etmem gerekiyor?” diye düşünenlerebu avantaj dünyasının kapıları nasıl açılır gösteriyoruz.

Çalışmak isteyenlerin öncelikli olarak işe müracaat etmeleri gerektiğini hatırlatalım. Eğer müracaatları olumlu olarak değerlendirilir ve size iş verilirse karanlık günlerin aralanacağını müjdeleyebiliriz. Evlere çengelli iğne paketleme işi veren firmaların sunduğu avantajlar sayesinde ayda 1200 – 1300 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu rakam sadece bir kişinin günde 3-4 saat boşluk bulup yapacağı kazanacağı meblağdır.

çengelli iğne işi

Evde çengelli iğne paketlemek istiyorum

Para kazanmak ek gelir elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken firmaların sizinle görüşmesine iletişim kurmasına fırsat vermek gerekiyor. Böylece işi almış olursunuz. Size 200 bin tane çengelli iğne gönderilir. Bunların paketlemeniz istenir. 50 adet, 100 adet, 200 adet çengelli iğneyi istenilen kutulara yerleştirmeniz ağzını paketlemenin gerekir. Böylece karşılığında çalıştığımız kadar ücret almış olursunuz. Eğer ekip sayınız fazlaysa seri üretimden daha fazla gelir elde edebileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Çok da zor olmasa gerek. Çevrenizde kime söylerseniz birlikte nakit opsiyonunu kabul eder.

Tekrar söylüyoruz. Evde çengelli iğne paketleme ek işinden para kazanmak istiyorsanız, hemen işinizi sağlama alın. Firmaların dikkatini çekin. Size iş versinler. Aşağıya güzel bir yazı yazın size iş versinler!

Bir önceki yazımız olan Çocuk Bakıcılığı İşi Yapmak başlıklı makalemizde Çocuk bakıcılığı işi, Evde çocuk bakıcılığı işi ve Evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

21 yorum

  1. Merhaba antalyada yaşıyorum işe ihtiyacim var ewde paketleme işini titizlikle yapabilirim…

  2. Merhaba. Öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var part time işlere giremiyorum ders programları değişebiliyor bu yüzden evde bir iş arıyorum daha önce ailemle evde etiket yapmıştık. 3 kişiyiz üçümüz de iğne paketleyebiliriz. Öğrenci olarak bu işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden ilginize teşekkürler.

  3. İki oğlum var kiside okuyorlar ve onlara yardımcı olmak isyiyorum. Evde iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  4. çalışmayı çok seviyorum zamanımı boşa harcamak istemiyorum.Kendime güveniyorum dönüş yapmanızı rica ediyorum saygılar.

  5. iyi günler,Antalya merkezdeyim,seri bir şekilde paketleme yapabiliyorum,dönerseniz çok sevinirim..

  6. Merhaba antalya da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Elim çok pratiktik.Ev hanımıyım ve çok fazla boş zamanım var.İletişime geçerseniz çok sevinirim.Saygılar

  7. Merhaba ise ihtiyacm var cok çalışkanm isi zamannda ve severek yaparım ev almak icin çalışıyorum ihtiyacm var bu işe bu dünyada tek basimaym çalışmam lazım lütfen yardmci olurmusunz..

  8. Ev hanımıyım istanbul ümraniyede oturuyorum 25 yaşında iki çocuk annesiyim evde fazlaca boş vaktim oluyor kürdan çengelli iğne vb. Ürünleri paketleme yapabilirim dönüş yaparsanız memnum olurum

  9. istanbul beyoğlunda oturyorum.Ek bir işe ihtiyacım var ve bu işi yapacak 3 kişilik bir ekibim var .lütfen dönüş yapın.

  10. Slm ben urfada yasiyorum evde ek ise ìtiyacim var kendime son derece guveniyorum lutfn yardimci olun 05439355897 bu numaradan ulasabilrsnz simdidn cok tskr ederim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?