UYARIYORUZ!

Evde Çiçek Buketi Yapma İşi

Mis gibi bir ek iş arayanlara evde çiçek buketi yapmak ihtiyaçları giderilmesi için veya isteklerin bazılarını temini için pozitif bir çıkış olabilir. İnsanların ruhuna hitap eden onları farklı dünyalara götüren bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Bu iş sayesinde hem para kazanacaksınız hem de çalışırken mutluluğun keyfini çıkaracaksınız. Bayanların çok sevdiği çiçekler, erkekler tarafından satın alınır bayanların özel günlerinde hediye edilir.

Çiçek buketi yaparak nasıl para kazanılır

Son zamanlarda çiçek üreticisi firmalar, evde boş vakti olan bayanların zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip ailesine destek olmak isteyenlere cazip çalışma ortamları vaad etmektedir. Bu süper vaade kim evet demez ki? Kredi kartlarının önü alınamıyor, borçlar kapatılamıyor. Mecburen hiç düşünmeden kabul edilmektedir.

çiçek buketi işi

Evde çiçek buketi işi nasıl yapılır

Kalabalık bir aile veya hiç farketmez çekirdek aile grubuna ait iseniz yine sizler de bu ek gelir fırsatından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Evde çiçek buketi işi nasıl yapılır açıklamak gerekirse, çiçek imalatı yapan firmalar ile anlaşan bazı kişiler evde çalışmak isteyen insanları bu işleri getirip vermektedir. Sizler de eve çiçek işi veren insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Evlere çiçek işi veren firmalar

Siteniz çalışmak isteyenlerle işverenleri bir araya getiriyor. Bu yazının altına evde çiçek buketi yapmak istediğimizi belirten mesajlar yazınız. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman eleman temin etmek için sizin bıraktığınız mail adresinden size çalışmak istediğini belirten mesajlar atacaktır.

Sizler de beğenirsiniz uygun zamanınız varsa çalışmak istiyorsanız seve seve kabul edersiniz. Evde çiçek buketi işi yaparak ne kadar para kazanabilirim, sualine yanıt olarak, çalışma yapacağınız ekip veya bireysel tecrübenizi bağlı kar marjıdır. Çiçek işi veren firmalar sizlere işle birlikte ne kadar ücret vereceğim de söyleyecektir. Ancak ortalama kazancınızın kişi başı 4-5 saat kadar bir emek harcanarak 600 – 700 lira civarında olacağını tahmini olarak söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Ben de evde yazma kenarı falan yapabilirim paketleme falan yapabilirim ne olur bana geri dönün Kayseri’nin İncesu ilçesinde süksün köyünde oturuyom

  2. Antalya kepezde yaşıyorum 3-4 kişilik grubuz daha öncede ev işleri almıştık tekrardan yapmak istiyoruz her türlü iş olur lütfen geri dönüş yapın.

  3. Evde yapılabilecek iş arıyorum paketleme cicek buketi vs ne olursa yardımcı olursanız sevinirim

  4. Evde çiçek buketi yapmak istiyorum başka evde yapabileceğim işler varsa onlarıda yapabilirim

  5. Evde çiçek buketi yapmak istıyorum veya evde iş yapılabilecek şeyler arıyorum yardımcı olursanız sevirim

  6. kayseride yaşıyorum 2 kişiyiz kızm ve ben evde çiçek buketi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?