Evde Çivili Kroşe Paketleme İşi

Kentsel dönüşüm bütün kasabalarda, ilçelerde, şehirlerde kendini gösterince inşaatlarda kullanılan çivili kroşe paketleme işi büyük ilgi görmeye başladı. Evden ek gelir düşüncesi olan insanlarda farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için arama yapmaya başladı.

çivili kroşe paketleme işi

En çok karşılarına çıkan kolay ek iş fırsatlarından birisi olan çivili kroşe işi sizin de ilginizi mi? Çekti, haklısınız. Çünkü oldukça kolay, riski fazla olmayan ek iş fırsatına değerlendirerek para kazanabilirsiniz. İnşaat sektörünün hızlı bir şekilde artış gösterdiği ülkemizde inşaata paralel ek iş fırsatları da doğdu. Özellikle evden çivili kroşe paketlemek isteyenlerin sayısı da giderek arttı. Bu da ülkenin ekonomik açısından iş çeşitlenmesi anlamına gelmektedir.

Şunu demek istiyoruz. Zor durumda olan paraya ihtiyacı olan insanlar evden ek gelir sağlayabilecekleri iş fırsatları arıyor. Bu manada buna benzer kazanç yolları özellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler için artı değer olarak karşımıza çıkmaktadır.

çivili kroşe

Bugün sizlere ele alacağımız konu çivili kroşe paketleme işinden nasıl gelir elde edilir, nerelere başvurulur, ne kadar para kazanılır, anlayacağınız şekilde izah edeceğiz.

Çivili kroşe paketleme işi nasıl yapılır

Bu işe aracılık yapan kişiler firmalar sizlere binlerce çivili kroşe getirir. Sizlere de yapı marketlerde gördüğünüz kutuların içinde satılan çivili kroşe adı verilen, kabloları duvarlarda sabitleme yarayan bu yapı araçlarının paketlersiniz.

Oldukça basittir. Önemli olan bu işi almaktır. Boş zamanlarınızda bol para kazanmak istiyorsanız bu işe müracaat edin. Eve çivili kroşe paketleme işi veren firmalar size de bu iş fırsatını sunsun. Size gönderilecek olan çuval dolusu çivili kroşelerin istenilen sayıda paketlenmesi gerekmektedir. Firma yetkilileri her pakette kaç tane olacağını sizlere icra edecek. Siz de buna göre ürünün hazır edeceksiniz.

Ancak en önemli konulardan birisi kutuların içine istenilen sayıda kroşe yerleştirilmesidir. Yani sayı sayma becerisi düzgün olan insanlar bu işi alsın. Kafası karışan, dalgın olanlar bu işi almasın. Yoksa firma yaptığı testler de yanlışlık olursa size ödeme yapmaz.

Evde çivili kroşe paketleme işi için ne yapmalıyım? Firmalar ile nasıl iletişime geçmeliyim? Yapmanız gereken bu yazının altına bu işi beğendiğinizi yapmak istediğinizi belirten mesajlar yazmaktır.  Eve çivili kroşe paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda size geri dönüş yapacaktır. İletişim bilgisi olarak sadece mail adresi yazmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizde eve tırnak seti paketleme işi veren firmalar, Tırnak Seti Paketleme ve Tırnak seti paketleme işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ankara Mamak ta oturuyorum ek gelire ihtiyacım var umarım iş vardır bolca vaktim var istediğiniz miktarda istediğiniz zamanda teslim edebilirim iyi çalışmalar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status