Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanma

İnsanoğlu hayatını idame ettirebilmek için çaba harcamak zorundadır. Aileye yeteri kadar para girmiyorsa zamanı olan, belli bir şeyler yapabilen insanlar evde davetiye katlama işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilir. Bu işi küçük büyük herkes yapabilir.

Evde erişkin, yetişkin sayısı fazlaysa zamanı paraya dönüştürebilirsiniz. Özellikle düğün sezonlarının yaklaştığı dönemlerde eve davetiye katlama işi veren firmalar sayesinde önemli gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde para kazanmak için farklı fırsatlar sunulmaktadır.

Çalışmak istiyorum

Para da elde durmuyor, cepte durmuyor uçup gidiyor. Paranın geri gelmesi amacıyla farklı taktikler yapılması gerekiyor. İşte biz de sizlere bugün önemli bir taktik vereceğiz. Siz de akşamları oturduğunuz yerden size verilen kağıtları katlayıp para kazanacaksınız. Bu işin adına da davetiye katlama işi denilmektedir.

Eve ek iş veren firmalar sizlere önemli fırsatlar vermektedir. Davetiye katlamak için herhangi bir tecrübeye, yetenek gerek yoktur. Basit bir şekilde kağıtların katlanarak birleştirilmesi zarfın içine yerleştirilmesi sonucunda ailemize ek gelir fırsatı vereceksiniz.

Özellikle üniversite öğrencilerinin rahatlıkla yapabileceği ek iş onların ihtiyaçlarının giderilmesine de katkı sağlayacaktır. Ben de boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum, ek iş yapmak istiyorum ancak işi nereden bulacağımı, nasıl yapacağımı bilmiyorum, diyorsanız hemen ayrıntıları verelim. Evde davetiye katlama işi veren firmalar sizi sitemiz aracılığıyla bulacaktır.

katlama işi

Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır

Davetiyelerin katlanmasını isteyen firmalar sizlere iş teklifi yapar. Ancak öncesinde pazarlıkta yapılması gerekmektedir. Çünkü bazı ziyaretçilerimiz kendilerine yapılacak teklifi çok yetersiz bulur ve çalışmak istemeyebilir. Her fiyata çalışmak doğru olmaz. Bu amaçla öncelikle firmaların sizinle pazarlık yapması, sizin de bunu kabul etmesi veya ret etmesi gerekir.

Eğer “Ben çalışmak istiyorum az çok demem” diyorsanız bu durumu belirtin. Firmalarının size iş teklif etmesi kaçınılmaz olur. Bizim tavsiyemiz, ucuza çalışmayın! Emeğinin sömürülmesine izin vermeyin.

Az çok hesap yapmanızda fayda var. Günde 6 saat boş zamanımızı değerlendirmek isterseniz kaç para kazanmak istersiniz… Basit bir hesapla saatte 10 TL kazanmanız gerekir. Yani 6 saatte 60 ya da 50 TL kazanmanın önemli olduğunu düşünün. Bunun haricinde 6 saatte 20 lira, 30 lira gelir elde ediyorsanız emeğinize yazık diyebiliriz. Bu işi yapmak yerine başka iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

İşi kabul ettiğiniz, tatmin edici ücret verildi. O zaman firmalar davetiyeleri size teslim eder. Siz de istenilen zamanda işi bitirmiş olursunuz. Ücret, ister elden, isterseniz hesabınıza yatırılır.

Firmanız sizden memnun olursa çalışmaya devam edersiniz. Evde davetiye katlama işi yaparak para kazanma ayrıcalığını yakalamak istiyorsanız hemen konu altına işi almak istediğinizi belirtin. Firmalar da ihtiyacı olması halinde sizlere haber göndersin.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. Mersin toroslarda oturuyorum ev hanımıyım bu işi yapabilirim ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2. bursa yıldırımda oturuyorum öğrenciyim annemle beraber yapacağız bu işi isterseniz ekip oluşturabilirim ulaşırsanız çok sevinirim

  3. Ben Kayseri’de oturuyorum Davetiye katlama işi istiyorum elim hızlıdır 1gunde size 1000 tane iade edebilirim

  4. Merhaba istanbul avcılarda oturuyorum ev hanımıyım elim çok hızlıdır davetiye işi yapmak istiyorum

  5. Bursa gulluk de oturuyorum. Bu işi gercekten yapmak istiyorum. Acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

  6. Bursa da oturuyorum. Bu işi gercekten yapmak istiyorum. Lütfen acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status