UYARIYORUZ!

Evde dekoratif yastık işi yaparak para kazanma

Dikiş-nakışa meraklı olan bayanların evde dekoratif yastık yaparak para kazanma olanakları hakkında bilgiler veriyoruz. Sizler de boş zamanlarınızda ailenize destek olmak istiyorsunuz itibar kazanma düşünceniz var. Elinizden gelen işleri düşündüğünüz. En mantıklı olanı yastık hazırlayarak kazanmak olduğunu anladınız. Haklısınız. Çünkü herkesin yeteneği farklıdır. Herkesin el becerisi ya da hobisi farklıdır. Siz de kendinize en uygun olanı düşündüğünüz taşındınız ve yastık işi hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz.

Biz de sizlere yastık doldurma uğraşından nasıl  kazanılır, ne kadar kazanılır, bu işi nasıl alınır, kimler veriyor, kısaca bahsedelim. Evlere yastık doldurma ya da evde dekoratif yastık işi veren esnaf çalışmak isteyen insanlara büyük olmasa temiz kar oranları sunuyor. Çalışmak istiyorsanız iş veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu  iletişim de sitemiz aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Sitemiz doğrudan hiçbir firmaya ulaşmaz. Sadece köprü vazifesi görmektedir. Yani iş arayanlarla işverenler burada buluşuyor.

Kendinizi bu yazının altında yeni şekilde anlatın. Yastık işleri ile ilgili ne denli ilgilisiniz. Bu işi yaptınız mı? İlk defa mı yapacaksınız, tecrübeniz var mı? Kaç kişi çalışacaksınız, ne kadar  kazanmak istiyorsunuz gibi… Kendinizden bahsedin. Eve ek iş veren firmalar sizlere inandığı güvendiği takdirde yazacağınız mail adresinize iş teklifi yapacaktır. Siz de gelen teklifleri değerlendireceksiniz.

dekoratif yastık işi

Başka bir çalışma yöntemi de kendi başınıza bireysel olarak iş çıkarabilirsiniz. Yani hiçbir firmaya bağlı kalmaksızın kendini zevkinize uygun yastıklar yapabilirsiniz. Evde dekoratif yastık işi sayesinde ailenize önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

Peki kendi yaptığınız yastıkları kime satacaksınız, nasıl satacaksınız, kaç liraya satarsınız. Bu konuda da kısa bilgi verelim. Yaptığımız dekoratif yastıkları hediyelik eşya satan dükkanlar ile görüşebilirsiniz mutlaka sizin yaptığınız güzel yastıkları değerlendirmek isteyen kişiler olacaktır.

Daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız internetin gücünden faydalanmanız tavsiye ederiz.  Sosyal paylaşım siteleri olan Facebook, Twitter, Instagram da kendinize birer hesap açın. Burada yaptığınız çalışmaların resimlerini paylaşın. Size uzaklardan hiç tahmin etmediğiniz yerlerden sipariş teklifleri gelecek.  Satmak istediğiniz yastıkların altına fiyatlarını da yazmayı unutmayın. Küçük bir kargo bedeli ödeyerek ürünleri Türkiye’nin her noktasına gönderebilirsiniz. Evde dekoratif yaparak huzur yakalama fırsatından faydalanmanın keyfini yaşarsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katla başlıklı makalemizde Evde poşet kutu katlama işi yapmak istiyorum, eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?