UYARIYORUZ!

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanma

Bayanların özellikle de tasarım ve el becerisi gelişmiş olan ev hanımlarının ek iş şeklinde dikiş dikerek para kazanabilme imkanı olduğunu bilmeyen kalmadı. Oldukça karlı bir iş yapmak isterseniz başta internetin sihirli dünyasına bir göz atın. Çünkü bazı fason iş ilanları veren firmalar işlerin yetişmesi amacıyla evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyen bayanlara beraber karlı çıkma ortamı vermektedir.

Evde ek iş yapmak isteyen ihtiyaç sahibi kadınlara karlı bir kazanç kapısı olduğunu muştulamak görevimiz sayılır. Bu işi yaparak hem kendinizi geliştirirsiniz hem de yakınlarınıza iş yaparsınız. Zamanla büyük firmalardan fason dikiş işi almaya başlarsınız. Elbette dikiş-nakış konusunda eğitimi, tecrübesi olanların avantajlı olduğu bir gerçektir. Ancak daha önce bu işler hakkında bilgisi olmayanlar da rahatlıkla birazcık çalışarak tecrübe edilebilir.

Aşağı yukarı her evde dikiş makinesi vardır. Bu makineler aracılığıyla evdeki dikilmesi gereken, tadilat için de lazım olunca çıkarılır ve dikilir. İşte şimdi sıra bu emektar aleti para kazanmak için kullanmaya geldi. Uzun zamandan beri kullanmadığı dikiş makinesini atmış olabilirsiniz ya da hurdacıya satmayı düşünebilirsiniz. Sakın böyle bir şey yapmayın.

Henüz dikiş makinası yoksa satın alarak da evde dikiş dikerek para kazanma imkanı yakalayabilirsiniz. O kadar pahalı olmayan, orta yolu uygun bir dikiş makinası alarak  dikiş dikerseniz gelir sağlayabilirsiniz.

para kazanmaÇanta işi veren firmalar

Belli birikimi olmayan insanlar da kendini geliştirmek amacıyla evde bulunan veya satın alınan dikiş makinası aracılığı ile kolay dikiş örnekleri yapılabilir. Size birkaç basit dikiş yapılacak parça örneği vermek gerekirse, pantolon paçalarını ayarlamak, elbise daraltmak, düğme dikmek, yama yapmak başlangıçta sizin için oldukça eğlenceli olacaktır. Zamanla kendinizi geliştirdikten sonra siz de evlere dikiş işi veren esnafla iletişime geçerseniz  acilen bitmesi gereken işleri yaparsınız.

Evde dikiş dikerek para kazanmak istiyorum, diyenlerin bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini bütün yazdıklarımızı dikkate alması zarurudir.. Öncelikle çevrenizdeki arkadaşlarınızın, akrabalarımızın, eşinizin, dostunuzun işlerini yapmaya başlayın. Onlara ucuz yollu fazla kar amacı gütmeyen çalışmalarınızla tecrübeler edinin. Daha sonra evlere dikiş işi veren firmalar ile iletişim kurun.

Eve dikiş işi veren firmalar

İşi aldığınız zaman sürekli yeni işler verilecektir. Böylece para kazanmanın keyfine varacaksınız. Zamanla kendinizi geliştirerek farklı ölçülerde elbiselerde dikeceksiniz. Korkmayın, çekinmeyin, dikiş işi veren esnaflar biçilmiş, hazırlanmış dikime hazır ürünleri sizlere getirir. Siz sadece biçilmiş olan elbiselerin hızlı bir şekilde dikersiniz. Satışa hazır hale getirirsiniz.

Eğer sizler de evde dikiş dikerek para kazanma ortamı isterseniz aşağıdaki yorum bölümüne  dikiş almak istediğinizi belirten mesajlar yazmaya başlayın. Dikiş işi veren firmalar ihtiyaçları olunca size ulaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Lohusa Tacı - Lohusa Terliği Ek İşi başlıklı makalemizde Evlere lohusa tacı işi verenler ve lohusa terliği işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Butiklere evden ıstedikleri modelleri profesyonel olarak dikiyorum ister serili ister tek adet farketmez parca başı ücretle 10 yıllık profesyonel modelistlik ve terzilik yaptım istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum avrupa yakasıyla da çalışabilirim getir götür fark etmez haticebilgin86@hotmail.com dan bana ulaşabilirsiniz

  2. Profesyonel olarak tesettür giyim çocuk kıyafetleri anne kız tasarımları konsept elbiseler erkek çocuk kıyafetleri çocuk abiye yeni doğan mevlüt kıyafetleri hastane çıkışı. Butiklerle çalışılır. Kişiye özel kiyafetler. Ilgilenenler bana e posta adresinden ulaşabilir. esrakeskin3788@gmail.com

  3. Evimde ovarlak işi yapmak istiyorum şahsen böyle bir imkanınız varsa çok sevinirim ben beykoz soğuksu mahallesinde oturuyorum ilginiz için çok teşekkür ederim numara. Hiç ümidim yok ama ya olursa dedim numaram 05321710450

  4. İki otomatik bir ovarlok paskaralı ütümüz var kendimize göre iş arıyoruz ş urfa Siverek yardımcı olursanız sevinirim Şanlıurfa Siverek 0555 7560163

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?