Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Kredi kartının hayatımıza girmesiyle masraflar gittikçe arttı. İnsanlar da giderlere para yetişemeyince evde ek iş yapmak istiyorum nereden bulabilirim diye araştırmaya başladılar. Evet gerçekten de son zamanlarda bu cümleyi çok fazla tekrar eder oldular. Sebebi de artan masraflar ödenemez borçlar oldu. Kredi kartını da düşünmeden gereksiz yere harcanması ile ödemeler tutturulamıyor. Bu durumda yapılması gereken ek kazanç yollarını araştırmaktır.

Eğer evde sadece bir kişi çalışıyorsa doğal olarak gelir gider dengesi de tutturamazsınız. Aile bütçesinin en iyi şekilde ayarlanabilmesi için gelir gider dengesini tutturmak ya da ekstradan ek iş fırsatlarını araştırmaktır.

Ek iş imkanları

Kadın olsun erkek olsun evde yapılabilecek farklı ek iş imkanları bulunmaktadır. Sitemiz sürekli olarak insanlara evde ek gelir yollarını göstermektedir.

Her insanın kendi özel yetenekleri çerçevesinde yapabileceğiz işler bulunmaktadır. Biz Sizlere sürekli farkındalık yaratarak kendinizi tanımaya yardımcı oluyoruz. Kendinizi tanıdığınız zaman kendi özelliklerinizi göre ek gelir yollarını düşüneceksiniz.

Eski dönemlerde olduğu gibi sadece patronların verdiği işleri iş yerinde yapmak zorunda değilsiniz. Çalışma anlayışı giderek değişmektedir. sadece başkalarının verdiği işleri iş yerinde yapmak zorunda değilsiniz.

Evde yapılacak ek işler

Hatta illaki bir başkasının emri altında çalışmak zorunda da değilsiniz. Evde yapılacak ek işler olduğunu tekrar hatırlatalım. Evet yanlış duymadınız. O kadar fazla alternatif var ki duyunca sizler de şaşıracaksınız. Bu işlerin bazıları fiziksel olarak çalışarak yapılır, bazı işler de fazla yorulmadan sadece düşünce gücüyle yapılarak aileye ek kazanç sağlanabilir.

Siteniz sürekli olarak sizlere en avantajlı işler nelerdir gündeme getirecektir. Sizler de bu avantajlı iş fırsatlarını değerlendirmek için gerekli girişimlerde bulunacaksınız. Ek iş yapmak istiyorum ama yöntemini bilmiyorum diyenler size sesleniyoruz.

Siteyi sürekli olarak takip edenler… Sizlere hep kazanç yollarını gösterelim. Ülkemizin özellikle sanayi bölgelerinde üretim yapan firmalar bulunmaktadır. Evlere ek iş veren firmalar sizlere önemli miktarda ek gelir sağlamaktadır. Sizlerin yapması gereken nereden ek iş bulunur, nasıl para kazanılır birazcık araştırmak gerekir.

‘Kovanından çıkmayan arı bal yapamaz’ atasözü sizlere düstur olmalıdır. Yani araştırmanız gerekmektedir. Kendinizi tanımanız gerekmektedir. Kendinizi tanırsanız sizlere uygun iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Evde ek iş fırsatları

Herkesin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Yetenekleri doğrultusunda çalışacağınız sektör alan belirlenmelidir. Aynı zamanda yaşa göre cinsiyete göre de ek iş fırsatları olduğunu hatırlatalım. Örneğin öğrencilerin yapabileceği ek işler farklıdır. Özellikle lise ve üniversite öğrencileri boş zamanlarında kendi harçlıklarını kolaylıkla çıkarabilir. Peki öğrenciler hangi ek iş fırsatlarını değerlendirmelidir?

internetten para kazanma yolları

Gençler oturdukları yerden Teknolojinin nimetlerinden faydalanabilir. Yani internetten para kazanma yolları onlara önemli kolaylık sağlayacaktır.

Sosyal medya danışmanlığı diye son zamanlarda önemli bir ek iş fırsatı doğdu. Haberiniz yoksa bu yeni ek iş fırsatını araştırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü önemli firmalar sosyal medyanın gücünü keşfettiler. Fazla reklam yapamayan kendini tanıtamayan firmalar sosyal medyanın önemli bir fırsat olduğunu anladılar.

Bu sebeple özellikle Facebook, Twitter, Instagram gibi sitelerde kendilerinin ürünlerini tanıtacak sosyal medya danışmanı aramaktadır. O halde bu önemli fırsatı değişik değerlendirebilirsiniz.

Bayanların yapacağı ek işler

 Bayanların yapacağı ek işler kendilerine göre farklıdır. Takı tasarım işleri, süsleme işleri, paketleme işleri, örgü işleri, çocuk bakıcılığı işleri, ilk aklımıza gelen örneklerdir. Evde gelinlik süsleme işi, lohusa tacı ya da lohusa terliği yapma işi, evde dikiş dikerek para kazanma fırsatları onlara önemli getiriler sağlayabilir.
Sadece bu işleri bayanlar ile özdeşleştirmek doğru değildir ama bu saydığımız işler bayanlara ekstra artı puan olarak yazılır. Bayanlar aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı, makale yazarları gibi zihinsel ek işleri de her insan gibi kolaylıkla yapabilir.

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum
Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Emekliler için de ek iş

Emekliler için de ek iş fırsatları olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. Emekliler için ek işler hayatlarının en rahat dönemlerini yaşaması gereken emekli insanlar maalesef yeteri kadar maaş alamıyor. Bu sebeple ek iş yapmak için onlar da araştırma yapıyor. Evde ek iş yapmak istiyorum bana uygun ek işler nelerdir, diye merak ediyorlar. Bazı emeklilerin haberi yok. Biz onları da hatırlatalım. Size uygun evde ek kazanç yolları da bulunmaktadır.
Basit paketleme işleri, montaj işleri sizler için ideal ek gelir fırsatları var.
Peki evde ek iş yapmak için ne yapmalıyım, der gibi olduğunuzu duyuyoruz. Yapmanız gerekenleri sırasıyla hatırlatacağım.
İster ev hanımı olun, ister öğrenci olan ya da emekli olun veya çalışıyorsunuz. Ama yeterli maaş alamıyorsunuz. Sizler de evde ek gelir fırsatları değerlendirebilirsiniz.
Nasıl ek iş yapabilirim?
Yapmanız gereken evlere ek iş veren firmaların sunduğu avantajları bulmak, sonra da değerlendirmektir .
Yaşadığınız ilde farklı ek gelir, ek kazanç fırsatları bulunmaktadır. Bunları çevremizden sorarak da öğrenebilirsiniz. Örneğin Evde yaşlı bakıcılığı, evde çocuk bakıcılığı, evde yemek yapma, evde takı tasarım işleri çevrenizdeki bu iş yapan firmalarla dükkanlarla konuşarak yapılabilir.
Öğrenciler için yapılabilecek ek işler ise internet aracılığı ile bulunmalıdır. İnternetten evde makale yazarlığı yapmak istiyorum ya da sosyal medya danışmanı olarak çalışmak istiyorum, diye aratabilirsiniz.
Ayrı bir ipucu çıkış yolu da bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelerin sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sitemiz sizlere ek iş veren firmaların yolunu göstermektedir. Yani evlere ek iş veren firmalar ihtiyaçları olan elemanları bulmak için sitemize aracı olarak kullanabilmektedir. Bu şu manaya gelmektedir; sizin sitemizde paylaşılan ek iş fırsatları ile ilgilendiğinizi gösterir.
Ek iş başvurularını değerlendirilir. Sitemizde farklı ek iş yolları anlatılmaktadır. Siz de beğendiğiniz konuların altına çalışmak istediğiniz belirten mesajlar yazmalısınız.
Kendinizi en iyi şekilde özetleyen iş başvuru formu olarak kabul edilecek aşağıdaki mesaj bölümüne çalışmak istediğinizi iş istediğinizi evde ek iş yapmak istiyorum bana da ulaşın, dediğinizi onlar duyacaktır. Sizin bırakacağınız iletişim kanalları vasıtasıyla iş teklifi yapacaklardır. Siz de evinizde aldığınız işleri yavaş yavaş yaparak para kazanmaya merhaba diyeceksiniz.
Uutmayın özel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın. İletişim kanalı olarak da sadece mail adreslerini yazmanız yeterlidir. Telefon numarası rahatsız edilebilir. Bu sebeple sorumluluk size aittir.  Evde ek iş fırsatları değerlendirmak için en iyi çözümdür.
 Emekliler için de ek iş,  Bayanların yapacağı ek işler,  öğrencilerin yapabileceği ek işler ve bayanların yapacağı işler farklıdır.

Bir önceki yazımız olan Evde Lif Örme İşi Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde ek iş, Evde lif örerek nasıl para kazanılır ve Evde lif örerek para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. 50 yaşındayım 17 senedir çalışıyordum sağlık sorunları nedeniyle (vertigo) evde çalışmak istiyorum herhangi paketleme işi olur

  2. İki kucuk cocugumla evde yapabilecegim ek isler istiyorum.gaziemire yeni taşındım ve evde yapabilecgim bana uygun isler istiyorum.

  3. Evde çorap temizleme paketleme işi yapmak istiyorum 15 yıl tekstil sektöründe çalıştım elim hızlıdır ekipte kurabilirim İzmir bornova

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status