UYARIYORUZ!

Evde ek iş yapmanın püf noktaları

Yeni bir sektör haline gelen evde ek iş yapmanın püf noktaları bilinmesi gerekir. Biliyoruz ki herkes para kazanmak istiyor.  Paraya ihtiyacı var. Bir an önce ona ulaşmak istiyor. Haklısınız. Ancak bu işler arz talep dengesi halinde devam etmektedir. İşverenler de para kazanmak istiyor. İşleri kendileri yapmıyor. Birilerinin yapması gerekir.  Onlar da daha fazla kar etmek için evde çalışmak isteyen insanların iş gücünden faydalanmak istiyorlar. Sizler de aynı şekilde boş zamanlarınızı değerlendirerek ailenize destek olmak istiyorsunuz.

Eve ek iş almak için neler yapılmalı

Eve ek iş almak için neler yapılması gerektiğini araştırdınız.  Bir an önce işe ulaşmak boş zamanlarınızda hızlı bir şekilde üretimden para kazanmak istiyorsunuz. Herkes haklı ancak her şeyin bir kusuru vardır.

Hele hele Türkiye gibi işsizlik sayısı oldukça şişmiş kabarık ir ülkede işverenlerin iştahı kabarırken zavallı çalışanlar da üç beş kuruş para kazanma derdine düşmüş. Evde çalışmak istiyorlar.

Ek iş almanın usulleri

Biz de sizlere eve ek iş almanın püf noktaları nelerdir, kısaca anlatalım. Her şeyi dürüstçe izah edelim. Boşuna kendinizi parçalayıp zamanınızı öldürmeyin.

Ek iş almanın usulleri 

  • Eve ek iş veren firmalar çalışmak isteyen insanları araştırır.  Gerçekten samimi paraya ihtiyacı olan kişilerle yoluna devam etmek isterler.  Bu birinci kural.
  •  İkincisi ise, uyduruktan sadece para kazanma amaçlı olarak iş yapanları bilirler ve onlarla yola devam etmezler. İstenilen şekilde gerçekten kaliteli diş çıkaran insanlara iş teklifi gönderirler.  Onlarla da çalışmaya devam ederler.
  • Üçüncüsü, ucuz iş yapan ancak devamlı çalışmak isteyen kişilerle pazarlık yaparlar.
  • Dördüncüsü ekip halinde çalışan kişilere tercih ederler. Yani tek başına çalışan insanlara Mecbur Kalınca acil işleri olduğu zaman işi verirler.
  • Beşincisi, sürekli para isteyen sürekli para hesabı yapan kişilerle fazla yüz göz olmamak adına ileriye dönük çalışma düşünceleri olmaz.
  • Altıncısı, sorumluluk sahibi olan gerçekten aldığı işi zamanında istenilen günde bitiren kişileri tercih ederler.

Yukarıda bahsettiğimiz kriterleri yerine getirenler evde ek iş yapmanın püf noktalarını öğrenmiş olarak kabul edilebilir. Fakat sadece bu kriterler geçerli değildir. Eve ek iş veren firmaların farklı istek ve beklentileri de olabilir.  Bizim yukarıda bahsettiğimiz genel kurallardır. Bu çerçeveye bağlı olanlar boş zamanlarında ailesine destek olur ve para kazanır.

Eve iş veren kişilerle iletişim kurma

En önemli sorun ise eve ek iş veren, ek iş gönderen kişilerle iletişim kurmaktır. bunu da şu şekilde anlatalım. Siz işveren olsanız Türkiye’de  12 milyon İşsiz insan sürekli iş almak istese telefon numaranızı paylaşır mıydınız? Paylaşırsanız anında kilitlenecektir. Yani kullanılmaz duruma gelecektir. O halde bu küçük empatiden sonra almamız gereken şudur. İnternette sürekli ek iş gönderen firmaların telefon numaraları aranmaktadır.  Öyle bir şansımız yok. Böyle başlık atıldığı zaman anlayın ki kimse telefon numarasını paylaşılıyor. Bizim gibi bu konudan bahsediliyordur.

Ancak geçmiş dönemlerde acil personeli ihtiyacı olan insanlar telefon numaralarını paylaşmışlar. Şimdi eve ek iş veren firmaların telefon numarası pasif durumda çalışmıyor.  Yani o geçmiş dönemdeki verilen telefon numaraları kapatılmış kullanılmıyor.

O zaman yapmanız gereken tek şey bizim size yukarıda bahsettiğimiz gibi aşağıdaki iletişim formunu kendinizi anlatmak.  Püf noktaları kriterine göre kendinizi en iyi şekilde anlatmamızı tavsiye ederiz.  Eleman ihtiyacı olanlar evden çalışarak kazanmak isteyenlere şans veren kişiler ve kuruluşlar sizlere bırakacağınız başvuru formu bilgilerine dayanarak çalışma teklifi gönderecektir.

Unutmadan sadece büyük şehirlerde yaşayanlar değil Türkiye’nin her köşesinde… neresinde olursanız olun gerçekten kaliteli iş çıkarırsanız size iş gönderilir. Evlere ek iş veren firmaların telefon numarası artık araştırılmasın Buna gerek yok. Siz sadece konu altındaki formu doldurun size birileri iş teklifi gönderecektir. Ancak tekrar unutmadan söyleyelim.  Ek iş yapmanın püf noktaları kriterlerine göre başvuru yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde eve kutu poşet katlama işi veren firmalar ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?