Evde eşarp katlama işi yaparak para kazanma

Bazı bayanlar tekstil ürünlerine çok meraklıdır. Hele hele katlama işlerini çok sever. Biz de bu türde çalışma düşüncesinde olanlara eşarp katlama işi yaparak para kazanma fırsatları hakkında bilgiler vereceğiz. Oldukça temiz ve bol kazançlı bir ek gelir fırsatı yakalamak isteyen insanlar bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilir.

Eşarp katlama işi

Biliyoruz ki herkesin ek kazanç yollarını öğrenmek için farklı yollar deniyor.  Boş zamanlarında ailesine destek olmak isteyen herkes evde para kazanma fırsatından faydalanabilir. Bu işi yaparken benzer ek iş fırsatları da beraberinde sizlere verilir.

Eve katlama işi veren firmalar sadece eşarp değil aynı zamanda eşarp kıvırma işi ile birlikte püskül bağlama işi de sizlere teklif edebilir. Bu sebeple eşarp firmasının sizlere ihtiyacı doğrultusunda ek gelir sağlayacağını sunabiliriz.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde tesettürlü bayanlar dikkat çekmeye başladı. Buna paralel olarak da eşarp üretimi yapan satışı yapan firmalar bol bol bu iş yapacak elemana ihtiyaç duymaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bu işler gönderilebilir. Elbette firmanın tercihine bağlıdır öncelik kendi üretim alanı sınırları içindeki insanlara verilir. Ancak firmalar kargo firmaları ile anlaşma yapıyor. Yani aynı şehirde olan ile en uzakta şehirde yaşayan insanlara gönderilen ürünlerden aynı fiyat 20alınmaktadır. Bu sebeple uzak yakın kavramından fazla etkilenmeyin. sizlere de evde eşarp katlama işi yaparak para kazanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Evde püskül bağlama işi yapmak istiyorum. Evde eşarp kenarı kıvırma işinden faydalanmak istiyorum, diyorsanız neler yapmanız gerektiğini anlatalım.

EŞARP

Eşarp katlama işi yapmak istiyorum

bu düşüncede olanlar ailesine katkı sağlamak isteyenler eve ek iş veren firmaların sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirilmesi zorunludur. Evlere eşarp işi veren firmalar sizinle nasıl iletişim kuracak, size nasıl iş verecek sitemizin size sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Siteniz hem ek iş veren firmalara hem de evde ek iş yapmak isteyen insanlara aracılık görevi üstlenmektedir. Çalışmak isteyenler bu yazının altına işe ihtiyacı olduğunu boş zamanı bulunduğunu belirtebilir.

Yaşadığınız şehrin kaç kişi olduklarını ve diğer iş almak ile ilgili konularda görüşlerini düşüncelerini paylaşabilir.

Böylece elemana ihtiyacı olan firmalar sizin aşağıda yaptığınız başvuru inceler gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlar. Sizler de eve eşarp katlama işi veren firmaların sunduğu imkanlardan faydalanırsınız. Ailemize önemli miktarda ek gelir sağlarsınız. O halde hemen iletişime geçmek için aşağıya iş başvurusu yapmayı unutmayın. Evden oturduğumuz yerden para kazanmanın mutluluğunu yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde ceviz paketleme işi, ek iş ve Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

37 yorum

  1. bu ise cok ihtiyacim var esarp katlama paketleme isine talibim bursa ozmangazi karamanda oturuyorum 05426440859

  2. Evde ek iş aryoruz eşarp katlama dikme hepsi olablr bursa yıldırım yenidogan dmetevler tarafında oturuyorz 05070984856

  3. Ekibimle beraber eşarp katlama paketleme püskül baglama işine talibim en yakın zamanda dönerseniz sevinirim 05355820283

  4. Demirtas ta oturuyoruz 4 kisiyiz günlük en az 7 saat ayiririz eşarp katlama ve paketleme işine talipiz en yakın zamanda haber bekliyoruz 0 534 555 35 08

  5. Merhaba Ankara Mamak ta oturuyorum yıllarca mağzacılık yaptım kıyafet alt ve üst olmak üzere katlama yaptım şuan ek gelire ihtiyacım var umarım yardımcı olursunuz iyi çalışmalar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status