Evde fındık kırma işi

Evde fındık kırma işi son dönemde oldukça fazla tercih edilecek işler arasında yer almaktadır. Çünkü bu sene ürünler oldukça bereketli. Bu sebeple de fındık üreticileri ya da fındık komisyoncuları iç fındık olarak tüketilmesi için fındıkların kırılması amacıyla eleman aramaktadır. Evde fındık kırarak para kazanmak belli anlaşmalar dahilinde evden ya da eve fındık kırma işi veren firmaların sizlere tahsis edeceği belli alanlarda serbest zamanlı olarak bu işi yapabilirsiniz.

Özellikle fındık üretiminin yoğun olarak yapıldığı Karadeniz bölgelerinde ikamet edenler bu iş fırsatından faydalanabilir. Ancak sadece fındığın yetiştiği bölgelerdeki insanlar değil Türkiye’nin her noktasından herkesin bu işten faydalanabileceğinize belirtmekte fayda var. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile uzaklık kavramı tamamen ortadan kalkmıştır. Yani firmalar evde fındık kırma işi yapacak kişilerin nerede yaşadığını çok önemsemiyor.  Yıllık bazda yapılan anlaşmalar neticesinde ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye’nin her yerine bu işi gönderebilir.

Evde fındık kırma

Sizler de uygun yeriniz ve zamanınız varsa oturduğunuz yerden yavaş yavaş para kazanmak istiyorsanız evde fındık kırma işi veren firmalar ile iletişime geçin. Bu amaçla da sitemizin aracılık fırsatından faydalanabilirsiniz. Evde fındık kırarak para kazanmak için hem evde çalışmak isteyenler hem de eleman sıkıntısı çeken işinin görünmesini isteyen kişiler bu yazının altındaki iletişim formu aracılığı ile işlerin görülmesini sağlayabilir.

Fındık üreticileri ya da fındık pazarlaması yapan kişiler ürünlerimiz topladıktan sonra iç fındık olarak da satışını sağlamak amacıyla planlar yapmaktadır. Çünkü kabuklu fındık ortalama 10 lira civarında alıcı bulurken iç fındık satıldığı zaman iki katına üç katına müşteri bulabilmektedir. Bu sebeple herkese evde fındık kırma işi imkanı verilmektedir.

Toplaması ve hasadı oldukça zor olan bu değerli ürün dünyada en çok Türkiye’de yetişmektedir. Yurt dışına ihracat da yine ülkemizden oldukça fazla yapılmaktadır.  Dolayısıyla sizlere de iyi para kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Eve fındık kırma işi veren firmalar ile yapacağınız pazarlık doğrultusunda ayda 2 bin liraya kadar ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu işi almak için mutlaka alt taraftaki iletişim formundan faydalanmanız gerekir. Mail adresiniz aracılığı ile kendinizi anlatabilirsiniz. Tecrübeli olanlar ve kalabalık olanlar firmaların tercih sebebi olabilir. Evde fındık kırarak para kazanmak isteyenler bol kazançlı fırsatı mutlaka değerlendirsin.

Bir önceki yazımız olan Evde hediye paketi işi yaparak para kazanma başlıklı makalemizde evde hediye paketi hazırlama işi, eve hediye paketi işi veren firmalar ve Hediyelik kutu paketi hazırlama işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

19 yorum

  1. evde fındık kırma işi yapmak istiyorum.bu konuda çok tecrübeliyim.bursa da ikamet ediyorum.karadenizliyim.

  2. Bu işe cok ihtycm var lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım allah razı olsun yardımcı olursanızda olmasanızda ankarada sıncanda oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status