UYARIYORUZ!

Evde fındık kırmak her zaman kazançlıdır

Fındık kırma işi son dönemde oldukça fazla tercih edilecek işler arasında yer almaktadır. Çünkü bu sene ürünler oldukça bereketli. Bu sebeple de fındık üreticileri ya da fındık komisyoncuları iç fındık olarak tüketilmesi için fındıkların kırılması amacıyla eleman aramaktadır. Fındık kırarak mtlular arasına katılmak belli anlaşmalar dahilinde evden ya da  fındık kırma işi veren üreticilerın sizlere tahsis edeceği belli alanlarda serbest zamanlı olarak yapabilirsiniz.

Özellikle fındık üretiminin yoğun olarak yapıldığı Karadeniz bölgelerinde ikamet edenler kanaldan faydalanabilir. Ancak sadece fındığın yetiştiği bölgelerdeki insanlar değil Türkiye’nin her noktasından herkesin bu işten faydalanabileceğinize belirtmekte fayda var. Çünkü kargo firmaları aracılığı ile uzaklık kavramı tamamen ortadan kalkmıştır. Yani firmalar fındık kırma işi yapacak kişilerin nerede yaşadığını çok önemsemiyor.  Yıllık bazda yapılan anlaşmalar neticesinde ihtiyaçlar doğrultusunda Türkiye’nin her yerine bu işi gönderebilir.

Evde fındık kırmak

Sizler de uygun yeriniz ve zamanınız varsa oturduğunuz yerden yavaş yavaş kasalamak istiyorsanız evde fındık kırma işi veren tüccar ile iletişime geçin. Bu amaçla da sitemizin aracılık fırsatından faydalanabilirsiniz. Evde fındık kırarak para kazanmak için hem evde çalışmak isteyenler hem de eleman sıkıntısı çeken işinin görünmesini isteyen kişiler bu yazının altındaki iletişim formu aracılığı ile işlerin görülmesine ön ayak oluyorlar.

Fındık üreticileri ya da fındık pazarlaması yapan kişiler ürünlerimiz topladıktan sonra iç fındık olarak da satışını sağlamak amacıyla planlar yapmaktadır. Çünkü kabuklu fındık ortalama 10 lira civarında alıcı bulurken iç fındık satıldığı zaman iki katına üç katına müşteri bulabilmektedir. Bu sebeple herkese fındık kırma işi verilmektedir.

Toplaması ve hasadı oldukça zor olan bu değerli ürün dünyada en çok Türkiye’de yetişmektedir. Yurt dışına ihracat da yine ülkemizden oldukça fazla yapılmaktadır.  Dolayısıyla sizlere de iyi kazandıracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Fındık kırma işi veren tüccarlar ile yapacağınız pazarlık doğrultusunda ayda 2 bin liraya kadar bol akçe yakalayabilirsiniz.

Bu işi almak için mutlaka alt taraftaki iletişim formundan faydalanmanız gerekir. Mail adresiniz aracılığı ile kendinizi anlatabilirsiniz. Tecrübeli olanlar ve kalabalık olanlar firmaların tercih sebebi olabilir. Fındık kırarak kışı kolay geçirmek isteyenler bol kazançlı yaşamayı mutlaka değerlendirsin.

Bir önceki yazımız olan Evinizden hediye paketleyip köşeyi dönün! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

17 yorum

  1. Konya ereğli de oturuyorum ek işe ihtiyacım var fındık kırma işi yardımcı olursanız memnun olurum.05375070442

  2. Fındık kirmak işinde calışmak istiyorum .ev hanımıyım. Bodrum milasda oturuyorum.

  3. evde fındık kırma işi yapmak istiyorum.bu konuda çok tecrübeliyim.bursa da ikamet ediyorum.karadenizliyim.

  4. Bu işe cok ihtycm var lutfen yardımcı olursanız cok sevınırım allah razı olsun yardımcı olursanızda olmasanızda ankarada sıncanda oturuyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?