UYARIYORUZ!

Evde fırça seti paketleyerek kazan!

Bilirsiniz ince uçlu, kalın uçlu ya da geniş ağızlı rulo veya daha düşünemeyeceğin şekilde bin bir çeşit fırçalar bulunmaktadır. İşte bu fırçaların satışa hazır hale getirilmesi için fırça seti paketleme işi yapacak eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Firmalar çalışmak isteyen insanlara önemli fırsatlar sunuyor. Biz de bu fırsatların farkına varılması amacıyla sizlere bilgilendirme yapıyoruz.

evde fırça seti paketleme işi

Fırça seti işi veren nalburlar ile iletişime geçtiğiniz takdirde sizler de yetiremediğiniz paralara birazcık katkı sağlamış olacaksınız. Fırça üretici firmalar ithalat sonrasında ülkemize gelen fırçaların belli sayıda paketler içinde hazırlanması için eleman aramaktadır. Bu fırçaların ikili üçlü beşli ya da bir set halinde paketlenip satışa hazır hale getirilmesi gerekiyor. Siz de paraya ihtiyacınız var ve çalışmak istiyorsanız farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek için araştırma yapıyorsanız tam da yerine geldiniz.

Özellikle inşaat sektörünün hızlı bir şekilde gelişmesi neticesinde Türkiye’nin her noktasında mantar gibi gelişen bloklar, apartmanlar yan sektörleri de harekete geçirdi. Bunlardan birisi de boya badana işlerini yapan kişiler olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan, inşa edilen yeni blokların, apartmanların, binaların dairelerin yeni şekilde kullanıma hazır hale gelmesi gerekir. Bunun için boya fırça ihtiyacı baş gösterir. Fırça üreten firmalar ya da ithal eden firmalar ihtiyacının karşılanması amacıyla  fırça seti dizme işi yapacak insanlar aramaktadır.

Kazancınız firma ile yapacağınız pazarlık ile ortaya çıkacaktır. Sizler de fırça seti paketleyerek para kazanma düşünceniz varsa hemen bu yazı altındaki iletişim formuna iş istediğinizi belirten iletiler yazın. Eve fırça seti paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olması halinde sizlere iş göndersin. Siz de boş zamanlarınızda bu fırçaları istenilen sayıda paketleyip para kazanmaya başlayın.

İhtiyacınız olan paraya kavuşursunuz hem birazcık rahatlamış olursunuz diye düşünüyoruz. Ayda 100-1300 lira civarında ek gelir temin etmek isteyenler bu iş hakkında bilgi sahibi olsun ve firmaların kendilerine iş teklifi yapmasını beklesin.

Hemen alttaki iletişim formuna evde fırça seti paketlemek istiyorum diye yazın. Yaşadığınız yeri, eğitim düzeyinizi, kaç kişi olduğunuzu  daha önceki çalıştığınız sektörleri de yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Merhaba
    Evdeyim ve evden ek gelir sağlamak istiyorum. Yanıma bir kaç arkadaş bulabilirim. Tikler

  2. Evde fırça seti paketlemek istiyorum.4 kişilik bir grubumuz var.Kayışdağında ikamet etmekteyiz.25 yaş ve üstüyüz.Üniversite mezunuyum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?