Evde Galoş Paketleme İşi

Yeteri kadar geliri olmayan insanlar ekonomik olarak özgür sayılamaz. Gelirlerini artırmak için farklı çareler arayan insanlar evde galoş paketleme işi yapmak istemektedir. Paketleme işi yapmak istiyorum diyenler okumaya devam edin…

Herkesin özgürce para arzı edilmesi için istediği miktarda para sahip olması gerekir. Ancak Türkiye’nin ekonomik şartları sebebiyle kendine yeteri kadar gelir temin edemeyen insanlar farklı para arayışlar içine girmektedir.

Galoş paketleyerek para kazanma imkanı

Evlere ek iş veren firmalar bu boşluğu doldurmaktadır. Yani ek gelir sağlama düşüncesi olan insanlara gelir temelinde önemli görev üstlenmektedir. Sizler de galoş paketleyerek para kazanma imkanı hakkında bilgilendirme yapacağız.

Siteniz sürekli olarak sizlere farklı alternatif ek iş fırsatları sunmaktadır. Daha ziyade hastanelerde hijyen amacıyla kullanılan galoş üretici firmalar tarafından paketlemek amacıyla eleman aramaktadır.

Evde Galoş Paketleme İşi
Evde Galoş Paketleme İşi

İşe ihtiyacı olan, ailesine destek isteyen gelir sağlamak isteyen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Sizin de ailenize ek gelir sağlama düşünceniz varsa oturduğumuz yerden çayınızı yudumlayarak, televizyonunuzda izleyerek muhabbetiniz yaparak para kazanmaya ihtiyacınız varsa… Bu iş tam size göre. Tek başınıza ya da ekip kurarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Son dönemlerde Para harcama alışkanlığın sebebiyle insanlar hiçbir şey yapamaz oldu. Bu sebeple evde ek iş yapmak mecburiyet haline geldi. Sizler de evde galoş paketleme işi yapmak istiyorsanız konu hakkında bilgi sahibi olmak için ayrıntıları okumaya devam edin.

Galoş paketleme işi nasıl yapılır

Çok fazla çaba harcamadan oturduğumuz yerden kolayca bu iş yapabilirsiniz. Ekstradan bir bilgi tecrübe gerektirmeyen oldukça basit bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Evlere galoş paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçtiğiniz takdirde işin nasıl yapılacağı sizlere kısaca anlatılacaktır.

Çok zor olmayan bu iş sizin de tahmin edeceğiniz üzere belli sayılarda paketler oluşturmanız gerekecek. Size gönderilecek olan 20.000 dolayındaki paketlenmemiş galoş sizin belli bir sıraya getirip dizinizi beklemektedir.

Üretici firmaların Size söylediği sayılar kadar paket yapmanız gerekecek. Genelde yirmili onlu galoş paketleri hazırlanmaktadır. Burada dikkat etmemiz gereken husus sayıların doğru olmasıdır. Eksik fazla yapmamak sizin için önemlidir. Çünkü işinizi doğru yapmazsanız firmalar çalışmaya yaban etmez.

Evde galoş paketleyerek ne kadar kazanılır

Galoş paketleme işinden sizin boş zamanlarının ve tecrübenin birikiminiz, el çabukluğu  ile orantılı olarak gelir sahibi olabilirsiniz. Ortalama 7-8 saat kadar bir kişi galoş paketleme işi yaparsa 1200 1300 lira civarında  kazanç sağlayabilir. Eğer aile kalabalıksa boş insan fazla ise ailecek yapacak olursanız kazancınız doğal olarak artacaktır.

Galoş paketleme işi yapmak istiyorum

Boş zamanlarını değerlendirerek galoş paketleyip para kazanma düşüncesinde olan insanların neler yapması gerektiğini anlatalım. Her işte olduğu gibi bu ek iş fırsatını yakalamak doğal olarak kolay değildir. Üretici firmalar 1. güvendiği kişilere iş vermek ister. 2 yakın bölgelerde olanlar tercih edilebilir. 3 acil iş yaptırmak istedikleri zaman ekip sayısı fazla olan kişilere iş verirler. 4 uygun fiyata iş yapabileceğini söyleyen kişilere tercih edebilirler.

Türkiye’de de sizlerin de bildiği gibi işsiz sayısı giderek arttığı için maalesef arz talep dengesi arasında oldukça fazla geniş bir makas bulunmaktadır. Yani galoş paketleme işi veren firmaların oldukça fazla alternatifi bulunmaktadır. Çünkü işsiz sayısı fazla olduğu için talep patlaması yaşanmaktadır. Bu durumda firmalar ucuz çalışacak yakında olan yani masrafı az olan kişilere iş vermektedir. Ancak her şeye rağmen bu işi sizlere de verebilirler.

Peki ne yapmam gerekiyor?  Yapmanız gereken üretici firmaların paketleme yapmak için eleman arayan firmaların sizin yazdığın mesajları okuması ve inanması gerekir. Bu sebeple konu altına kendinizi anlatan mesajlar yazmanız gerekir. Firmalar böylece ihtiyaçları olduğu zaman sizin yazdığınız ek iş taleplerine iştirak edebilir ve size iş teklifinde bulunabilir. Bunun için özel bilgilerinize fazla yer vermeden bu işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazmaya çalışın. Böylece evde galoş paketleme işi yapma şansınız artar. Siz de para kazanan mutlu insanlar arasına girme şansı yakalarsınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş Yapmak İstiyorum başlıklı makalemizde Bayanların yapacağı ek işler, ek iş imkanları ve Ek iş yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

33 yorum

  1. Ankara hasköyde oturuyorum bu işi yapmak istiyorum hergün yapabilirim ek iş istiyorum ulaşırsanız sevinirim

  2. Merhaba 25 yaşındayım ev hanımıyım bu işi ailemle kısa sürede düzgün bir şekilde yapbiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Merhaba, 27 yaşında ev hanımıyım annemle galoş işini yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır istanbul avcılar.

  4. 3 kişiyiz ankarada oturuyoruz evimizin gelir giderlerine katkıda bulunmak istiyoruz.geri dönüş yaparsanız seviniriz:)

  5. İzmirde ikamet ediyorum bu işe çok acil ihtiyacımvar 2kişiyiz elimiz seridir dönüş yaparsanız sevinirim

  6. Ankara’da ikamet ediyorum ve tek galoş değil her iş gelir elimden iletişime geçerseniz sevinirim.. Not.bebek olduğu için evde iş arıyorum..

  7. Ankara ‘da oturuyorum ve boş vaktim oldukça fazla galoş paketleme işi yapmak istiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status