UYARIYORUZ!

Evde iğne oyası işi yapmak

İğne oyası yaparak gelir elde etmek istiyorsanız  herkesin iğne oyasını yapabileceğini sanmıyoruz. Eli yatkın olan daha önce bu işler yapmış kişilerin para kazanacağını hatırlatmak zorundayız. Özellikle genç kızların bu işlere uzak kaldığını tahmin ediyoruz. Fakat “Ben öğrenebilirim, elim işe yatkındır, her şeyi çabuk öğrenirim.” diyen genç kızlar da alternatif olarak bu işten nakit kazanabilir. Eve iğne oyası işi veren insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Oya yapacak tecrübeli bayanlar aranmaktadır. Eğer ihtiyacınız varsa boş zamanınız da fazlaysa bu iş size çok para kazandıracaktır.

Dediğimiz gibi herkes bu işten fazla anlamıyor. Sadece bilenler tecrübeli olanlar yapması gerekir. Doğal olarak bu işi bildiği için gelirden fazla olacaktır. Yani kazancınız artacaktır demek istiyoruz.  Kültürümüzü en iyi şekilde yansıtacak el emeği çalışmalar değerini bilen insanlarca ilgi görüyor.

iğne oyası işi gönderenler

Türkiye’nin neresinde olursanız olun illaki büyük şehirlerde yaşamanız gerekmiyor. Çünkü firmalar Türkiye’nin her noktasına kargo aracıyla iş gönderiyor. Önemli olan bu işi gerçekten bilmeniz. Kişileri memnun eden kültürümüzün önemli ögelerinden biri olan iğne oyası işi almak için bazı aracı firmalar tarafından işi bilen kişilere gönderilmektedir. Elbette kendileri de bu yapılan çalışmaların ihtiyacı olan kişilere pazarlıyor. Hem siz kazanıyorsunuz hem de  iğne oyası işi veren insanlar kazanıyor.

İğne oyası yapılışı

İşi bilenlere nasıl yapıldığını anlatmak istiyoruz. Fakat ben bilmiyorum ama bu işi denemek istiyorum, nasıl yapılır diye düşünenlere kısaca Türkiye’de her işin olayı var. İğne oyası yapılışı hakkında size yardımcı olacaktır. Biz buradan ne kadar anlatsak da zorlanacağınızı bildiğimizden video tavsiye ediyoruz. Video seyrederek basamak basamak işi takip ederseniz biraz bilginiz artar. Biraz da bilginiz varsa bu işi Kıvırabilirsiniz

Böylece önemli miktarda ek gelir sağlarsınız. Peki bu işi yapmak istiyorum Nereden alacağım?  Kiminle iletişime geçeceğim diye düşünenlere cevap verelim. Bu yazının altındaki iletişim formu sizin için biçilmiş kaftan. Oraya iş başvurusu niteliğinde kendinizden bahsedebilirsiniz.

İğne oyası işi veren firmalar oradaki sizin yazdığınız başvuruyu değerlendirir. İhtiyaç olması halinde size evde iğne oyası işi verir. Siz de  ayrıcalıklı opsiyondan ayda ortalama 1200 lira gelir sağlamak elinizdedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. İğne oyası takı ve fularlar yapmakta ve çevreme satmaktayım. İğne oyasında çok iyiyim. Yaptığım çalışmalar çok beğeniliyor. Sipariş üzerine de çalışıyorum. Ancak daha düzenli bir getiriye ihtiyacım var. Göndereceğiniz işin en iyi şekilde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?