UYARIYORUZ!

Evde Ihlamur Paketleme-Poşetleme İşi

Kış mevsiminde soğuk algınlığına karşı kaynatıp içtiğiniz ıhlamur sizlere iki türlü kazanç sağlayacak.

1.  Ihlamur paketleme veya minik poşetlere yerleştirme ortamına katılacak ve nakit girdisi elde edeceksiniz.

2. Bu güzel faydalı bitkiden çay yapıp hem evinizi mis gibi kokutacaksınız, hem de sağlıklı bir yaşam süreceksiniz.

Öğrencisiniz ya da ev hanımı veya erken yaşlarda emekli olmuş lakin umduğu kadar maaş alamayan bir vatandaşsınız. Önemli olan bu fırsatları yakalamak ve boş zamanları değerlendirmektir. Tam sizin kişiliğinize uygun olanları nasıl bulacaksınız, nasıl çalışacaksınız? Ihlamur paketleme işi almak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor, prosedürü bilmiyorum, diyorsanız birlikte beyin cimnastiği yapabiliriz.

Aktarlara marketlere paketlenmiş baharat ya da bitki çayları dağıtan aracılar bu işleri evde çalışmak isteyen kişilere vermektedir. Yani paketleme işi yapmak isteyen herkes ek gelir sağlayabilir. Eve ıhlamur paketleme işi verenler nerededir? Telefon numaraları kaçtır, onlara nasıl ulaşılır?

Evet, en çok cevabı merak edilen bu suale doğrudan bilgi veremeyeceğiz.  Geçmiş dönemlerde çalışmak isteyenlere zor durumdakilere  iş hakkı tanıyan kurumlar telefon numaralarını her yerde rahatlıkla paylaşıyordu. Lakin aşırı talep karşısında onlar da şaşkınlık yaşadı. Çünkü telefon numaraları sürekli herkes tarafından çevrilmeye başlanınca hat tamamen iptal oldu. Yani şebeke kilitlendi.

Ihlamur paketleme-poşetleme

İşsizlere karlılığı yüksek istihdam sağlayan firmalar şöyle bir yöntem tercih etmeye başladılar. İş arayanların istekleri tek tek araştırılıp gerçek mağdurlara olanak tanınmaktadır.  Evde paketlemek istiyorum diyenler o zaman hemen alt taraftaki iletişim bölümüne taleplerinizi yapabilirsiniz. Ihlamur paketleme işi veren firmaların telefon numarası bana ihtiyaç diye durmadan aramanıza gerek yok! Eğer uygun bölgede istediniz uygun fiyata çalışmayı kabul ederseniz firmalar sizinle anlaşma yapabilir. Firmaların iş teklifini kabul ettiğiniz takdirde sizlere paketleme yapmak amacıyla çuvallar dolusu ıhlamur getirilir. Bunlar belli gramda tartılarak paketlenir ve satışa hazır hale sunulur. Böylece iş bitiminde firmanın size ücret ödemesi yapacağını bilmelisiniz.

Bu işten ne kadar ücret alırım diye düşünürseniz, yapacağınız iş miktarında kazancınız olacaktır. Örneğin size 10 kilo Ihlamur verilirse bunu ellişer gramlık, 100 gramlık paketler halinde hazırlayın. 50 gram fiyatı farklı 100 gram fiyatı farklı olacaktır. Bu durum tamamen firma ile sizin yapacağınız pazarlığa göre değişecektir. Tahmini olarak  ıhlamur keseleme-paketleme işi yaparak ayda 800-900 TL ek gelir sağlayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. iyi günler ordu fatsada oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var bu işi 2.3 kışı yapabiliriz eğer kabul ederseniz size çok dua ederim

  2. Ekibimiz saglam elimiz çok hızlı her türlü paketleme işi yapabiliriz. 6 kişiyiz ve 4 deneyimli buyugumuz var 2 genç varız Haber Bekliyoruz 😊

  3. ordu/fatsa da site sakinleri komsulariz.calisma alanimiz mevcuttur.paketleme isine ihtiyacimiz var.gerekli bilgileri almak istiyoruz.ilginize tesekkur ederiz.

  4. İşe ihtiyacım var elim cabuktur sabun paketleme kürdan paketleme çay paketleme kına nikah şekeri vs her şey paketleyebilirim

  5. Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde oturuyorum evde ek iş olarak birçok iş yapabilirim lütfen ilesime gecermisiniz

  6. Evde yapılabilen her türlü paketleme işi yapabilirim 5 Kişilik ekibimiz var Bursa Kestelde oturuyorum

  7. Sema hanım, yapabileceğiniz işlerin altındaki iletişim bölümüne çalışmak istediğinizi belirten mesajlar yazın. İş vermek isteyenler mail adresinize gerektiğinde teklif gönderecektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?