UYARIYORUZ!

Evde İplik Sarma İşi

Evde canı sıkılan ev hanımları işte sizlere mükemmel bir ek gelir opsiyonu  ip sarma işi yaparak  hane halkına renk vermeyiniz. Canınızı sıkılmaktan kurtaracak ve de boş zaman diliminde ek gelir sağlamış olacaksınız. İster emekli olun, isterseniz normal ev hanımı bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İplik sarma işi gönderen firmalar ile iletişime geçmenin de sizlerin de ek gelir payından kendinize düşerse almanız kaçınılmazdır. Son yıllarda firmalar evden çalışacak insanlar ile iletişime geçiyor. Ailenizin zor günlerinde onlara destek olmak istiyorsanız ya da boş zamanlarınızı en iyi şekilde kazanca dönüştürmek düşünceniz varsa bu işi yapabilirsiniz. Herhangi bir teknik bilgiye gerek yok. Zaten siz bu işleri sürekli yapıyorsunuz o zaman elektrik faturalarınız kredi kartları balıklarınız ya da diğer ertelediğiniz ihtiyaçlarınız için kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde ip sarmak hem kolay, hem de zaman geçirmek için hemen muhabbetinizi engellemek için önemli bir ek iş fırsatıdır. Arkadaşlarınızla dostlarınızla muhabbetiniz yaparak çayınızı içerik bu işi rahatlıkla sonlandırbilirsiniz. Profesyonel olarak çalışmak isterseniz kendinize bir ekip kurma şansınız varsa daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Yani arkadaşlarınız, komşularınız, akrabalarınız, ailenizden bireyler ile belli bir sayıya ulaşmanız halinde daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

İp sarma işi yapmak

Eve ip sarma işi veren esnaflar  ekip halinde çalışan insanları tercih etmektedir. Sebebi de işin hızlı bir şekilde sonuçlanması gerekmektedir. Firmalar işlerinin bir an önce bitmesi için ekip olarak çalışan insanlara öncelik tanıyor. Ama illaki ekibiniz olması gerekmiyor. İhtiyaçları olması halinde herkese iplik sarma işi gönderiliyor.

İplik sarma işi yapmak istiyorum. Nasıl iş alırım, nereye müracaat ederim, diye aklınızdan geçiriyorsunuz. Bu konu hakkında da sizlere kısa ipuçları verelim. İp sarma işi yapmak isteyenler işverenler ile sitemizin iletişim formu aracılığıyla buluşabiliyor. Yani bu yazının altındaki formu doldurun ip sarmak istediğinizi anlatın ekibimiz varsa, kaç kişi olduğunuzdan bahsedin. Nerede yaşadığınızı ve benzer bilgiler yazarsanız avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Eve ip sarma işi veren firmalar desteğinde yaklaşık kişi başı 700 – 800 TL süper gelir kazanabilirsiniz. O halde mail adresiniz şekilde iletişim formunu doldurmaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. evde ek iş arıyorym. dönüş yaparmısınız lütfen size ulaşabileceğim bir telefon numarası yok

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?