Evde kalem montaj işi

Yazı yazma aracımız olan kalemler üretimi için özen ister. Biz de sizlere evde kalem montaj işi bu sene de en fazla para kazandıracak işler arasında olduğunu müjdeleyeceğiz.

Geçmiş yıllarda evden para kazanmak isteyenlere en çok getiri sağlayan  ek işler arasında yer almaktadır. Günümüzde her ne kadar kalem kullanan insan sayısı azaldıysa da yine de kalemin önemi hiçbir zaman değerini yitirmez.

Kalem montaj işinden ek kazanç

Hayatımızın önemli bir parçası olan kalemler farklı şekillerde üretilmektedir. Daha çok üzerinden basılarak ucu açılan şekillerde piyasaya sunulan kalemler eşantiyon malzemesi olarak dikkat çekmektedir. Firmaların en iyi tanıtım aracı olarak piyasaya Müşterilere dağıttığı kalemler çalışmak isteyenlere önemli getiri sağlamaktadır.

Evden ek kazanç yapmayı planlayanların imdadına kalem montaj işi veren firmalar yetişmektedir kalemlerin farklı çeşitleri yer almaktadır. Tükenmez kalem, uçlu kalem, dolma kalem şeklinde hayatımızda önemli yer tutarlar. Bazı insanlar için de para kazandırdığı için önemli yer tutar.

Kalem montajı

Sizler de evde kalem montaj işi yapmak istiyorsanız ne yapacağınızı kısaca anlatalım.

Kalem montaj işi nasıl yapılır

Para kazanma derdinde olan, giderlerinin önemli bir kısmını ödemek için çalışan insanların imdadına kalem montaj işi yetişir. Kalem montaj işi veren firmalar çalışmak için eleman arıyor.

İşverenlerle, iş arayanların buluşma noktası olan ekisal.com sitesi Burada görevli ve sorumluluk üstenmektedir. Hem işverenleri hem de iş arayanları buluşturmak en yüce görevler arasındadır.

Kesinlikle ne işverenden ne de iş arayandan ücret, komisyon vb. herhangi bir para talep etmemektedir. Sadece ve sadece işi görülmek istenen insanlarla, iş yaparak para kazanmak düşüncesi taşıyanları bir araya getiriyoruz.

Kalem montajı işi yaparak para kazanmak

Peki bunu nasıl yapıyoruz kalem montajı işi yaparak para kazanmak isteyen insanlar sitemizin alt taraftaki yorum bölümüne çalışmak istediklerini belirten yorumlar yazıyor. Elemana ya da işçiye ihtiyacı olan evlere iş veren firmalar da buradaki mesajlardan faydalanarak ihtiyacı olanlara iş teklifi yapıyor. Böylece al gülüm ver gülüm hesabı her iki tarafta kazan-kazan prensibi ile birbirleriyle anlaşıyorlar.

Anlaşma sağlandığı takdirde evde kalem montaj işi için belli bir ücret anlaşması yapılıyor. Pazarlık sonunda iş kabul edilirse firmalar montaj yapılacak kalemleri çalışmak isteyenlere gönderiyor. Ailesine önemli girdi sağlamak isteyen ev hanımları, öğrenciler, emekliler işsizler…

Kısacası paraya ihtiyacı olan herkes çalışmaya başlıyor. Kalemleri istenilen şekilde montaj yapıyorlar. İş bittiği zaman firma yetkileri gelip bütün işleri teslim alıyor. Para nakit olarak ya da istenilen hesaba yatırılıyor. Yapılan işlereniz düzgün sorunsuz ise firma aynı kişiyle çalışma kararı alıyor.

Ancak sorun çıkarsa eksik yada arızalı kalem montajı olursa firma Sizinle çalışmak istemeyebilir.

Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum

Günde 30-40 liralık ek gelir sağlamak istiyorsanız hemen bu yazı altındaki iletişim bölümünden firmalarla anlaşmak için kendinizi tanıtın. Burada eğitim durumunuzdan, ekip saygımızdan, boş zaman dilimlerinden bahsedebilirsiniz. Kalem montaj işi veren firmaların anlayacağı dilden yazarsanız ek iş alma şansınız yüksek olacaktır. Evde kalem montaj işi  bu yılın en parlak iş fikri diyebiliriz. Siz de bunun en ince ayrıntısına kadar değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Evde kına paketleme işi veren firmalar 2017 başlıklı makalemizde Evde kına paketleme işi 2017, Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum ve evlere kına paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

86 yorum

  1. Merhabalar,
    Ben endüstri mühendisiyim. Ek iş ek gelir yanında gelecek işe göre esneklik gösterebilecek personel havuzuna sahip olmam sebebiyle işleri zamanında ve yüksek kalitede teslim edebilirim. İletişim sağlamak için arslanturkmustafa@gmail.com ya da 05547661168 kanallarından ulaşabilirsiniz.

  2. 4 kişilik grubum ile bu işi temiz ve zamanında yapıp teslim edebiliriz öğrenciyim o yüzden bu işe cok ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim Teşekkürler.

  3. Merhaba ben 10 kişilik grubu olan ve furmalarin siparislerine gõre grubu cogaltabilen daha once sigara sarma isi paketleme isi iplik temizleme isi yapmis bir bayanum bu konularda tecrube sahibiyim islerinizin itinayla yapilacagindan emin olabliirsiniz telefon no 05321563675 05455206637

  4. Merhabalar Ben 27 yaşında organik tarım önlisans mezunu evli 1 çocuk annesiyim Antalya da ikamet etmekteyim ve bebeğim olmadan önce 4 yıl ön muhasebe işi yaptım bebeğim olduktan sonra işi bırakmak zorunda kaldım şuan 2 yaşında ve kreşe verene kadar evde ek iş yapmak durumundayım kalem montaj işi aklıma yattı ve bu işi yapmak istiyorum görür ve ilgilenirseniz sevinirim. İyi çalışmalar mutlu günler.

1 2 3 5

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status