UYARIYORUZ!

Evde Kalemtıraş Montaj İşi

Sosyalleşmenin sonucunda giderler giderek artmaya başladı. Para kazanmak oldukça zorlaştı, harcamak ise oldukça kolaylaştı.  Mecburen ek iş yapma zorunluluğu doğdu. Sizler de bu düşüncede iseniz evde kalemtıraş montaj işi almak isteyebilirsiniz. Sizlere bu gelir kapısı hakkında bilgi vereceğiz. Minik ancak geliri oldukça tatmin edici çalışma karşılığında yüzünüzün gülmesini arzuluyorsanız bi göz atın.

Bu işi özellikle erkek emekliler, üniversite öğrencilerin severek yapacaktır. Ellerine alacakları bir tornavida ile kalem açacaklarını iki parça halinde birleştirmeleri gerekiyor. Bunun sonucunda da küçümsenemeyecek miktarda ek kazanç elde edilecek.

Kalemtıraş montaj işi veren firmalar

Tam bana göre güzel bir ek iş, bana da göndersinler. Benim de ihtiyacım var diye düşünmeye başladınız  Sadece erkekler değil eli yatkın olan ev hanımları da rahatlıkla evde kalemtıraş montaj işi yapabilir. Kimin paraya ihtiyacı yok ki. Hele kredi kartlarının insanları sömürdüğü bu sistemde paraya ihtiyacı olmayan var mı? O kadar çok gider kalemi alttaki nereye nasıl para yetireceğimizi de şaşırdık. Hadi şimdi bu güzel işe talip olun.

İş lazım çalışmak istiyoruz diyenlerin sayısı oldukça fazla. Para kazanmanın giderek zorlaştığı son zamanlarda firmalar evden para kazanmak isteyenlere şans tanıyor. Kalemtıraş montaj işi veren sistemin parçaları da para ihtiyacı olanlara kolaylıklar veriyor.

kalemtıraş montaj işi yapmak istiyorum

Kalemtıraş montaj işi nasıl yapılır

İthalat yapan firmalar parçalar halinde getirdikleri ürünleri evden ek iş yapmak isteyenlere veriyor. Hem kendileri maliyetleri yarıya düşürüyor hem de ek kazanç yakalamak isteyenlere önemli fırsat veriyor. Bu işi yapmak istediğinizi belirten mesajları aşağıdaki iletişim kurma bölümüne yazınız.  Kaç kişi olduğunuzu, ne kadar zamanımız bulunduğunu, ekibiniz var mı? Özel durumunuz nedir, paraya ne kadar ihtiyacınız var yazabilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli konu sitemizin uyarılar bölümünün okumadan ek iş talebinde bulunmayınız.

Kalemtıraş montaj işi veren firmalar size iş teklif ettiği zaman siz kabul ederseniz yaklaşık 10 bin tane montaj yapılacak kalemtıraş gönderilir. Sizler de size verilen süre içerisinde işi tamamlamış olmanız şarttır. İşletiminde tane başına beş kuruştan 10 kuruştan nasıl anlaştığı insanız çarpım yaparsınız.  Böylece kazancınız ortaya çıkar.

Ben de bir an önce bu işten almak istiyorum,   kalemtıraş montaj işi yapmak istiyorum diyenler firmaların çekim alanına girsin. Kendilerinden bahsetsinler iş almak için zemin yakalasınlar. Bol kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Ceviz Kırma Ek İşi başlıklı makalemizde Evde ceviz kırma işi nasıl yapılır ve Eve ceviz kırma işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Kalemtras monta isini verebilirseniz sevinirim.iki yapacagiz insallah. ALLAH A emanet olun.Allah razi olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?