UYARIYORUZ!

Evde kapı kolu paketleme aktivasyonu

Günlük olarak binlerce kez tutup bıraktığını kapı kolu bugün sizler için müjdeli haberler veriyor. Kapı kolu paketleme etkinliği isteyenler ihtiyacı durumunda az da olsa oturduğunuz yerden gelir elde edersiniz. Her şeyin değiştiği gibi kapı kollarının da günümüze uyarlanmış halleri mevcuttur. Hele hele inşaat sektörünün inanılmaz bir şekilde büyümesini buna paralel olarak diğer sektörlerinde canlanması demektir. Yani inşaata yönelik her türlü araç gereç üretimi artmıştır. Dolayısıyla bunların paketlenmesi, satışa hazırlanması için de eleman ihtiyacı doğmuştur. Kapı kolu işi de inşaat sektörü ile doğru orantılı olarak meydana gelmiştir. Kapı kolu üreten firmalar ürünlerimiz satışa hazır hale getirmek amacıyla çeşitli zaman diliminde çalışacak insanlar arıyor.

Kapı kolları

Kapı kolu paketleme çalışma olanağı tanıyan ithalatçılar sizlere bu işi vermesi için öncelikle sizlerin hiç talebinde bulunmanız şarttır.  Yani sizin iş ihtiyacınız olduğunu bilmeleri gerekir. Onların da elemana ihtiyacı var. Tedirgin olmanıza da gerek yok. Yani karşılıklı kazan-kazan prensibi ile herkes kazançlı çıkmaktadır.

Firmaların evden ya da part time olarak çalışanlara iş verdiği zaman kendileri de çok kazançlı çıkıyor. Tersini düşündüğümüzde evde boş zamanlarında aileye katkı sağlamak için farklı ek işler yapan insanlar da kazançlı çıkıyor.

Şimdi herkeste hayranlık uyandıracak kadar mükemmel modellerde üretilmiş bin bir çeşit kapı kolları önce sizlere kutularla gönderilir. Paketleneceği şekil veya şema sitede gönderilir. Siz de örnekteki gibi yavaş yavaş ürünleri paketlersiniz.

Siz de kapı kolu paketlemek istiyorsanız evde kapı kolu paketleme olanağı tanıyan ithalatçılar görüşmeniz, konuşmanız, pazarlık yapmanız gerekiyor. O zaman yapmanız gereken de çok fazla bir şey yok.  Firmalarla iletişim kurmak amacıyla sitemizin iletişim formundan faydalanabilirsiniz.  Yani kapı kolu üreten firmalar, şirketler işçi lazım olduğu zaman sitemizdeki iletişim formunu bırakacağınız iş istek talep yazılarınızı değerlendirir. Gerektiğinde size çalışma teklifi yapılır. Mail adresiniz aracılığıyla iletişim kuracağınızı hatırlatalım,  ona göre kapı kolu paketleme modu için isteklerinizi, beklentilerinizi yazmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?