Evde kapı kolu paketleme işi yaparak para kazanmak

Günlük olarak binlerce kez tutup bıraktığını kapı kolu bugün sizler için müjdeli haberler veriyor. Evde kapı kolu paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere kısa bilgiler vereceğiz. Böylece siz de ihtiyacınız varsa az da olsa oturduğunuz yerden gelir elde edersiniz.

Her işeyin değiştiği gibi kapı kollarının da günümüze uyarlanmış halleri mevcuttur. Hele hele inşaat sektörünün inanılmaz bir şekilde büyümesini buna paralel olarak diüer sektörlerinde canlanması demektir. Yani inşaata yönelik her türlü araç gereç üretimi artmıştır. Dolayısıyla bunların paketlenmesi, satışa hazırlanması için de eleman ihtiyacı doğmuştur. Kapı kolu paketleme işi de inşaat sektörü ile doğru orantılı olarak meydana gelmiştir. Kapı kolu üreten firmalar ürünlerimiz satışa hazır hale getirmek amacıyla farklı zaman diliminde çalışacak insanlar arıyor.

Kapı kolu paketleme işi veren kişiler firmalar

İster part time olarak iş yerinde çalışırsınız, istersiniz de evde kapı kolu paketleme işi yapabilirsiniz.  Eğer evden yapacaksanız boş zamanlarında para kazanacaksınız size neler yapmanız gerektiğini hatırlatalım. Kapı kolu paketleme işi veren kişiler firmalar sizlere bu işi vermesi için öncelikle sizlerin hiç talebinde bulunmanız şarttır.  Yani sizin iş ihtiyacınız olduğunu bilmeleri gerekir. Onların da elemana ihtiyacı var. Tedirgin olmanıza da gerek yok. Yani karşılıklı kazan-kazan prensibi ile herkes kazançlı çıkmaktadır.

Firmaların evden ya da part time olarak çalışanlara iş verdiği zaman kendileri de çok kazançlı çıkıyor. Tersini düşündüğümüzde evde boş zamanlarında aileye katkı sağlamak için farklı ek işler yapan insanlar da kazançlı çıkıyor. Dolayısıyla bu işlerden herkes gelir elde ediyor.

Şimdi size kapı kolu paketleme işi nasıl yapılır kısaca özetleyelim. Farklı modellerde üretilmiş bin bir çeşit kapı kolları paketlemeden önce sizlere kutularla gönderilir. Paketleneceği şekil veya şema sitede gönderilir. Siz de örnekteki gibi yavaş yavaş ürünleri paketlersiniz. Böylece emekliler ev hanımları ya da üniversite öğrencileri boş zamanlarında harçlık elde etmiş olurlar.

Siz de kapı kolu paketlemek istiyorsanız evde kapı kolu paketleme işi veren firmalar görüşmeniz, konuşmanız, pazarlık yapmanız gerekiyor. O zaman yapmanız gereken de çok fazla bir şey yok.  Firmalarla iletişim kurmak amacıyla sitemizin iletişim formundan faydalanabilirsiniz.  Yani kapı kolu üreten kişiler,  firmalar, şirketler işçi lazım olduğu zaman sitemizdeki iletişim formunu bırakacağınız iş istek talep yazılarınızı değerlendirir. Gerektiğinde size çalışma teklifi yapılır. Mail adresiniz aracılığıyla iletişim kuracağınızı hatırlatalım,  ona göre kapı kolu paketleme işi için isteklerinizi, beklentilerinizi yazmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Evde takım çantası hazırlama işi alet çantası işi başlıklı makalemizde evde takım çantası işi, Eve takım çantası alet çantası hazırlama işi veren firmalar ve takım çantası hazırlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. Bandırma’da yaşıyorum. Evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Özen gösterir, zamanında teslim ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status