UYARIYORUZ!

Evde Kına Paketleme İşi

Evden ailesine ek kazanç sağlamak isteyenlere en çok para kazandıran bir işten bahsedeceğiz. Evde kına paketleme işi bu yıl popüler işler arasına girmeye aday gibi görünüyor. Çünkü geçtiğimiz yıl ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla en fazla iş talebinde bulunduğu ek iş arasında yer almaktadır. Bu sebeple de kına paketleme işi veren firmaların telefon numarası araştırılmaktadır.

Ev hanımları ailesine destek olmak zor dönemde çocukların eşlerin imdadına yetiştirmek için boş zamanlarını değerlendiriyor. Bunun için de nereden ek iş bulurum, çalışırım, nasıl yaparım diye araştırmaya kuruluyor. Komşularından arkadaşlarından çevresinden duyanlar farklı ek iş fırsatları olduğunu öğreniyor. Bunun için İnternette araştırma yapılıyor. Yakın çevreden başlanarak araştırma yapılıp önce kendi ilinde sonra uzak yerlerde kazanç sağlayan insanlar bulunuyor.

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır

Düğünlerde misafirlere hediye olarak dağıtılan yeni kına paketleri belli firmalar tarafından önceden hazırlanır. Elbette bu firmalar da kına paketleme işini kendileri yapmaz. Çünkü binlerce paket gelecek olan kınaların paraya dönüştürmek isteyen insanlara gönderilir. Yaşadığınız ilde mutlaka evlere kına paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bizim sitemiz sizlere bu firmaların sizinle iletişim kurmasına destek olmaktır.

 

kına paketleme işi

Evlere kına paketleme işi veren firmalar

Bizim kültürümüzde erkeklerin, kızlara, gelinlerin, damatlara kadınlara, yaşlılar hiç farketmez herkese kına yakılır. Kına saflığın, temizliğin, masumiyetin sembolüdür. Hiç kimse kınaya “Hayır” diyemez. İşte bu temiz masum kına yine ailesine destek olarak borçlardan kurtulmasına fırsat vermek isteyen insanlara da yardımcı olmaktadır.

Kına paketleme işinden para kazanmak istiyorsanız kına paketleme işi veren firmaların telefon numarası kaç diye merak ediyorsanız sizlere bu konuda bilgilendirme yapalım. Geçmiş dönemlerde kına paketleri ile para kazanan insanlar oldukça fazlaydı. Günümüzde de yoğun talep üzerine insanlar gelir elde etmek için bütün ek iş olanaklarını değerlendirmek istiyor. Her ilden oldukça fazla ilgi gören ücretli etkinlik doğal olarak işletmeler tarafından boş insanlara veriliyor.

Firmalar da telefon numaralarını rahatlıkla paylaşıp personel ihtiyacını gidiyordu. Günümüzde ise durum tersine döndü diyebiliriz. Yani kına paketleme ek işe ihtiyacı olan, para kazanmak isteyen insanlar iletişim bilgilerini iletişim bölümüne (altta) bırakıyor. Personele, çalışmak isteyen insanlara ihtiyacı olan firmalar da onların iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşıyor. Böylece karşılıklı olarak herkes kazanmış oluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Mandal Montaj İşi başlıklı makalemizde evde mandal montajı yaparak para kazanma ve Mandal montaj işi yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

570 yorum

  1. Merhaba istanbul bahçelievlerde oturuyorum elim hızlıdır daha önce ponpon işi çanta kilidi işi ve etiket işi yaptım tekrar evde ek iş yapmak istiyorum ilgilenip dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  2. İstanbul küçükçekmecede oturuyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var elimden paketleme işi gelir

  3. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var,dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Bursa da ikamet ediyorum.

  4. Kina paketleme sabun paketleme nikâh şekeri hazırlığı gibi işleri yapmak istiyorum evlere iş imkanı sagliyormussunuz bana da yardımcı olurmusunuz

  5. Malatya hanımınçiftliği nde oturuyorum iki çocuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamak için bende kına paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Malatya yeşilyurt da oturuyorum evde iki kişiyiz istediğiniz adette istediğiniz zamana kadar yapabilirim geri dönerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

1 2 3 38

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?