UYARIYORUZ!

Evde Kıyafet İplikleri Temizleme İşi

Üzerimize giydiğimiz elbiseler belli aşamadan geçerek bize ulaşır. Fabrikadan çıktığında tertemiz çıkmaz. Evde iplik temizleme işi yapmak isteyenlere para kazanma fırsatı çıkıyor. Para ihtiyacı olanlar çalışmak isteyenler evden ek gelir sağlama düşüncesinde olanlar size sesleniyoruz. Evde iplik temizleme işi veren firmalar sayesinde sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kredi kartı borçlarınızı son verebilirsiniz. Borcunuzu ödemek için bir başka bankanın kapısında saatlerce beklemenize gerek yok. Siz de bu konu hakkında bilgi sahibi olun.

Evde iplik temizleme işi veren firmalar

Evde kıyafet iplikleri temizleme işi yaparak nasıl para kazanılır, nereden iş alınır öğrenmeniz gayesiyle düzenli aralıklarla sizlere ek iş oluşumları hakkında bilgi vermekteyiz.  Herkesin evde ilave gelir yapacak zamanı olduğunu biliyoruz. Türkiye’de tekstil üretim yapan oldukça fazla fabrika bulunmaktadır. Hatta küçük atölyelerde bile farklı tekstil ürünleri üretilmektedir. Başta çorap, kazak, pijama eşofman takımı olmak üzere farklı kıyafetlerin temizlenmesi gerekiyor.

Bu ürünler imalattan çıktıktan sonra bazı aşamalar kat etmesi gerekiyor. Örneğin kalite kontrol acılar hata var mı, defo var mı inceler. Hatalı defolu olanlar bir kenara ayrılır. Bunlar daha ucuz fiyatlarla satılır. Outlet mağaza dediğimiz yerlerde aslında ikinci sınıf ürünler satılmaktadır. Yine evde kıyafetleri temizleme işi yapan insanlar sayesinde üretimden çıkan elbiseler, kıyafetler kazaklar çoraplar üzerindeki fazla ipliklerden temizlenir. İşte bu işlerin evde yapılması gerekir.

iplik temizleme işi yapmak

Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum

Evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum, diyenler ailesinin ihtiyaçlarının giderilmesine destek verme düşüncesinde olan özellikle ev hanımları! İşte size ek iş fırsatı. Bu işe başvuru yapın  ki  textil sektörünün küçük ve orta ölçekli firmaları iş göndersin. Eve iplik temizleme işi verenler sayesinde  rahat bir nefes alabilesiniz. Edinimler sayesinde evinizi ihtiyaçlarını giderin, çocuklarımızın isteklerine cevap verin. Onları gezmelere götürün, marketlere götürün, kıyafet alın, gezdirin.

İplikleri temizleme işi

İnsanın dolaşmaya, gezmeye ihtiyacı var. Para olmadan bu işlerden olmuyor. Evde birkaç kişi oturup hem muhabbet edip hem de evde kıyafet iplikleri temizleme işi yaparak temiz ortamlarda  saygın bir kar marjına ulaşmak için iş başvurusu yapmayı unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Evde Tırnak Seti Paketleme İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

38 yorum

  1. Merhaba Eskişehirde yaşıyorum üniversite öğrencisiyim kardeşimle evde iplik temizleme işi yapmak istiyoruz

  2. Daha önce de iplik temizleme işi yaoti m. Ekim hizlidir. Çok fazla borcumuz var. Geri dönün lütfen

  3. 13 yıldır tekstilde çalışıyorum
    2 çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum artık.
    Evde iş temizlemeye talibim…

  4. Merhaba iplik temizleme işinde daha önce çalıştım elim hızlıdır borcum olduğu için ek iş arıyorum geri dönüş sağlarsaniz sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?