UYARIYORUZ!

Kol düğmesi Kutulama Ek Geliri

Şık giyinmeyi seven erkekler kol düğmelerini takım elbisesine göre seçer. Kıymetli ziyaretçiler  kol düğmesi kutulama ve paketleme bereketli ortamdan gelir sağmak üzerine kafa yoracağız. Düğmelerin sunduğu bu fırsatı mutlaka değerlendirmekte yarar var.  Üstelik bu işi yapanlar oldukça kazançlı çıkacak. Çünkü çok değerli kol düğmeleri paketlenecek, bunun neticesinde de paketleme iş yapan insanlar da kazançlı çıkacak. Desen desen farklı modellerde üretilen düğmeleri rızkını arayanların umudu olabilir.

 kol düğmesi paketlemek

Modayı yakından takip eden erkekler evlerinde farklı şekillerde ve renklerde çeşit çeşit kol düğmesi bulundurmaktadır. Dolayısıyla da bu durumda kol düğmesi üretici firmalar satışa hazır hale getirmek için ürettikleri kol düğmelerini ikili setler halinde paketleyecek insanlara ihtiyaç duymaktadır. Kol düğmesi kutulama imkanı veren esnaf boş insanlara karlı bir sektörden esintiler gönderiyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun çalışmak istiyorsanız sizlere iş gönderilir. 1500 lira civarında ek gelir sağlamak isteyenler konu ile ilgili ayrıntıları okuyabilir. Çalışmak isteyenler bu işi almak isteyenler nereye müracaat etmeli?  Bu işi nasıl yapmalıdır?  Evet en önemli sorunlardan birisi işi almaktır. Çünkü evlere iş gönderen kişiler, kurumlar, kuruluşlar çok seçici davranıyor. Ülkemizin işsizlik sayısı her geçen gün arttığı için çalışacak insanın sayısı fa oldukça fazla. Doğal olarak da hem düzgün çalışan bu işi anlayan,  zevkli, modayı takip eden insanlar seçilmesi hem de ucuz çalışacak insanlar aranmaktadır.

Sizlerde  işi almak için kendinizi en iyi şekilde tanıtmanız gerekmektedir. Bu yazının altındaki iletişim formuna kendinizden bahsedin.  Eğitim durumunuzu, moda ile ilginizi, kol düğmeleri hakkında bilgilerinizi yazabilirsiniz. Bu porsiyonu kapmak için dürüst olmak, gerçekçi olmak gerekir.  Çünkü firmalar oldukça tecrübeli ve seçici insanlardır. Kimin hangi maksatla ne yazdığını az çok tahmin ederler.

Diyelim ki size iş verildi. Tam zamanında bitirmeniz de önemli sorunlardan biridir. Çünkü esnaflar ihracat yapabilir ya da ürünleri piyasada dağıtmak zorunda olabilir.  Evde kol düğmesi kutulama çalışması yaparak büyük bir kazanç elde edeceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Üniversite öğrencileri, ev hanımları ya da hiçbir işi olmayan insanlar başvuru yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Takım çantası hazırlama - Alet çantası doldurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. Merhabalar,
  40 yaşında geç evlenip geç anne olanlardanım bende. Geçen seneye kadar düğün Nişan Vs gibi organizasyon İşeri ile uğraşıyordum. Bebişim bu sene Şubat ayında dünya ya gelince işi bırakmak zorunda kaldım. Uzun süre çalıştığım için şimdi evde oturmak bana çok geldi bebişimde 9 aylık oldu neredeyse. Evde boş vaktim çok ve bunu değerlendirmek istiyorum Size verimli olacağımı düşünüyorum dönüş yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar. ..

 2. Merhabalar;
  Yüksek lisans yapmak için ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  Teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar.

 3. merhaba izmirde yaşıyorum ekibim var evde kol düğmesi paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?