UYARIYORUZ!

Evde Kurabiye Paketleme İşi ile Para Kazanma

Ambalajlı ürünler satmak müşteriler için cazip hale geldiği için özellikle kurabiye paketleyerek para kazanmak isteyenlere mükemmel gelir kapısı açıldı. Bildiğiniz gibi hijyen kuralları çok önemli. Tüketiciler satın alırken her şeyin en iyi şekilde hazır olmasına dikkat ediyor. Büyük marketlerde hazır kurabiye alırken bunların belli bir şekilde dizilmiş olması gerekir. Özellikle evde yapılmış olan kurabiyeler sizlere de bu işleri havale edebilirler.

Evden çalışmak istiyorsanız eve kurabiye paketleme işi veren firmaların sizleri önemli bir nakit akışı sağlayacağını söyleyebiliriz. Vasıflı vasıfsız, bay-bayan hiç fark etmez tecrübeli tecrübesiz herkesin bu işi rahatlıkla yapabileceğini tahmin edebilirsiniz. Kurabiyelerin belli sayıda kutulara paketlenip satışa hazır hale getirilmesi istenmektedir. Bunu da aklı başında emekli, genç-yaşlı, tecrübeli tecrübesiz herkes rahatlıkla yapabilir.

Evlere bu işi servis eden firmalar bulunmaktadır. Özellikle büyük marka olmuş firmalar ev kurabiyesi şeklinde tüketicilerin tercih ettiği kurabiyeleri paketlemek isteyen vatandaşlara bu işi göndermektedir. Sizler de boş zamanlarınızda ailenize birazcık olsun katkım olsun, diye düşünüyorsanız tam da aradığınız şans burada olabilir.

Fabrikasyon ürünlerden gönderilecek. Sizler de bu ürünleri istenilen şekilde istenilen sayıda satışa hazır bir ambalaj içine getirmeniz gerekmektedir. Paraya ihtiyacı olan herkesin rahatlıkla bu işi evden yapabileceğini hatırlatalım. İster kasabada köyde ya da şehirde yaşayın… Türkiye’nin her noktasına kargo firmaları aracılığıyla iş gönderen firmalar size de gerekli gördüğü takdirde  iş gönderecektir. Bunun için özel bir aparata, yere, zamana ihtiyaç yok. Boş olduğunu süre içerisinde yavaş yavaş istediğiniz şekilde paketleme yapabilirsiniz.

Evlere kurabiye işi veren firmalar

Elbette evde boş insan sayısı fazlaysa geliriniz artacaktır. Evde kurabiye paketlemesi yaparak ne kadar kazanç sağlarsınız? Bu tamamen sizin çalışma şeklinizi stilinize ve zaman diliminde göre değişmektedir. Eğer zamanınız fazlaysa yapabildiğiniz kadar kutu hazırlarsınız. Hazırladığımız her paket kutu için sizlere teklif ücret kadar gelir elde edersiniz. Örneğin günde 30 paket yaparsanız 1 liradan ödeme alırsanız Günde 30 TL olabilir veya bunu artırabilirsiniz.

İşte bu sebeple günde minumum 1000 lira kazanç sağlayacağınızı tahmin ediyoruz. Birlikte çalılma davetleri almak istiyorsanız bu yazının altındaki forma iş başvurusu gişiminde bulunabilirsiniz. Eve kurabiye paketleme işi veren patisseriler ihtiyaç  halinde sizlere email adresinizden ulaşır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kutu-Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Evde kurabiye paketleme işi yapmak istiyorum.Kartalda ikamet ediyorum.Titiz bir bayanım çocuklarımın harçlığı için bu işi istiyorum.

  2. Evde kurabiye paketleme işi almak istiyorum.firmalardan iş bekliyoruz ama hiç donen olmuyor. Güneşli / Bagcılarda ikamet ediyorum vede iş bekliyoruz Acil

  3. İstanbul/Silivri de ikamet ediyoruz 2 kişiyiz ben ve annem ek iş yapmak istiyoruz evimizdeki herkes sağlıkçı hijyen açısından hiç bir şüpheniz olmasın güvenilir hızlı ve becerikliyiz okul masraflarıma yardımcı olması için de bu işi çok istiyoruz geri dönüşünüzü bekliyoruz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?